В Антарктиді проходить тиждень українського кіно, який відкрив фільм "Мати Апостолів"

10 Грудня, 2021


На Антарктичній станції в Антарктиді розпочались дні українського кіно. Відкрив їх фільм ""Мати Апостолів", Цей фільм створнений кіностудією "Золоте руно" тільки в цьому році здобув 26 міжнародних відзнак. Науковці української станції Вернадського вахтовий методом дивитимуться фільм у вільний від чергувані час. Представив картину продюсер Дмитро Овечкін, а члени 26 наукової експедиції до Антарктиди Хто встиг вже сьогодні подивитись кінофільм високо його оцінили і показали рукотворну піраміду поблизу станції, а також гостей - підгвінів та морського лева. Під час тижни українського кіно будуть зустрічі з акторами та режисером. Це свято організувало радіо "Українська хвиля з Європи" і його нове представництво на шостому континенті в Антарктиді, яке представляє Ярослав Дозоров.


More Записи for Show: програма ДІАЛОГИ
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram