В Естонії відзначають День Гідності та Свободи

25 Листопада, 2021


21 листопада 2021 року в Українському культурному центрі м.Таллінн відбувся круглий стіл «Україна після Майданів», організований Конгресом українців Естонії спільно з Посольством України в Естонії.

Учасники заходу віддали шану патріотизму та мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, незалежності та європейського вибору України.

У своєму виступі Посол України в Естонії Мар’яна Беца особливо наголосила, що саме громадянський подвиг Героїв Небесної Сотні і велика любов до Батьківщини надихають українських захисників на передовій, які продовжують боронити Україну від агресії Росії.

Мар’яна Беца також відзначила незмінну підтримку Естонією суверенітету та територіальної цілісності України, її євроінтеграційних прагнень, а також допомогу у лікуванні та реабілітації в Естонії наших військовослужбовців. Посол подякувала українській громаді Естонії за її волонтерську діяльність та надання гуманітарної допомоги для захисників України.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять загиблих активістів Майдану, а також наших захисників, які загинули, захищаючи територіальну цілісність України в боротьбі з російською агресією.

Слава Україні! Героям Слава!

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram