Валерій Галан : Діалоги про важливе

4 Жовтня, 2022

Це звернення особисто надіслав нам в редакцію Валерій Галан і ми зрозуміли, наскільки зараз це важливо, наскільки ці слова і дії прискорять нашу Перемогу і Україна стане такою, як мріяло десятки поколінь, яку ми мусимо заоишити у спадок нашим внукам. Це важоиво для прочитання, а також почути і побачити наш діалог з Валерієм Галаном... Стосовно системи протидії геноциду української нації.
Звертаюся до Вас, як до патріотів, особистостей, які своїми намірами та діями, професійною діяльністю та суспільною позицією виборюють незалежність України й українців та сприяють відродженню нашої держави й нації.
Відкрита агресія Росії – це гаряча фаза 400-річної війни проти України та нашого народу. Нас системно знищують через знищення фундаменту нашої нації, тобто історії, культури, традицій, мови. Змінюються покоління але цілі наших ворогів залишаються без змін. Лише технології тепер використовуються нові.
Щоб протистояти, а краще отримати перемогу в цій багатовіковій війні, потрібно створити систему протидій. Без системного підходу виграти у структурованої системи неможливо. Частиною такої системи має стати проєкт «Становлення української нації» який являє собою 8 історичних музеїв у 8-ми містах України.
Мета проекту:
• ознайомити якомога більше людей з правдивою історією України та історією її територій і народів, які їх населяли.
• об’єднати наш народ навколо своєї історії
• підняти імідж Україні та українців
• правдиво висвітлити історичний контент через призму інтересів
українців
Наша команда, розбудовуючи інноваційні сучасні патріотичні музейні проєкти, понад 12 років працює над реалізацією ідеї відродження історичної правди й національних цінностей як основи державотворення. Нами вже створено «Музей становлення української нації» (www.museumsun.org) та музей «Львів стародавній» (www.lvivancient.org). В листопаді цього року планується розпочати європейський тур пересувної музейної виставки «Становлення державності України-Русі», а надалі розбудувати ще 6 музеїв, серед яких музей національно-визвольної війни України.

Отже, наша праця триває, але війна внесла в плани як корективи, так і нові усвідомлення, які ми виклали в «Системі заходів по протидії геноциду нації», з якою просимо вас ознайомитися (опис додається).
На прикладі роботи музеїв ми бачимо, як діє правдива історична інформація на людей. Зокрема, усвідомлення нашої етнічної первинності та значимості змінює свідомість українців, руйнує фейки та пропагандистські наративи, які століттями системно нав’язували нашій нації.
Тому ми повинні протидіяти так само системно, спільно, переконливо.
Патріотичний поступ, системне відновлення фундаменту нації, як основи національної ідеї – ось запорука відродження України.
Запрошуємо Вас долучитися до нашої команди, бути амбасадором проєкту, донести його ідею, цілі до громадян, патріотів, прихильників України за кордоном, діаспори, державних та громадських організацій, згуртувати навколо місії проєкту своїх прихильників та долучитися своїм досвідом, пропозиціями, зусиллями.
Вже зараз в колі наших однодумців та партнерів є державні та громадські організації, депутати, військові, волонтери, ЗМІ, а також велика аудиторія відвідувачів наших діючих музеїв.
Інформуємо Вас про те, що в листопаді ми проведемо установчу зустріч для всіх тих, хто має бажання долучитися до проєкту. Участь можлива в он-лайн та офф-лайн формах. Дата, час і місце будуть повідомлені додатково.
Просимо Вас відреагувати на нашу ідею зворотнім листом зі згодою чи коментарями і пропозиціями щодо співпраці.
Лише спільними зусиллями кожного на своєму місці і на всіх напрямках ми відродимо Україну!
З повагою,
Автор проєкту «Становлення української нації», засновник благодійного фонду, музею «Історія становлення української нації» та музею «Львів стародавній»
моб. тел.: +380673731558 e-mail: valereey@gmail.com
Валерій Галан

ВІЙНА ПРОТИ УКРАЇНИ
Система протидій системному геноциду
української нації.
1.ЧОМУ ПОТРІБНА СИСТЕМА ПРОТИДІЙ?
Протягом століть українську націю та державність України руйнують і намагаються знищити. В українців крадуть історію, території, національні надбання. На підтвердження цього є достатньо історичних фактів. Вороги ведуть боротьбу системно, на усіх рівнях. Головна їхня мета – знищення фундаменту нашої нації, тобто історії, культури, традицій, мови.
Ця війна ведеться ще з часів Золотої Орди, Московського царства, Російської імперії, радянської епохи. Вона передається з покоління в покоління, і сьогодні рашистська росія продовжує її, використовуючи вже сучасні технології та методи, але при цьому не змінюючи риторики та цілей.
Протягом 400 років нашу історію фальсифікували і присвоювали, нищили українські книжки, історичні артефакти, пам’ятки культури і мистецтва. Навіть вивозили з України кістки князів, гетьманів, відомих лідерів і не дозволяли хоронити на наших територіях (наприклад, Нестор Махно, Симон Петлюра, Степан Бандера).
Московити 134 рази забороняли українську мову та знищували і продовжують знищувати все українське, бажаючи, щоб України не було взагалі. Вони переселяли народи з території України і заселяли країну іншими народами, наповнювали шкільні програми російською пропагандою, штучно створювали економічну залежність України, не дозволяючи робити повний цикл виробництва на одній території.
Україна пережила 3 етапи системного знищення: 1. Деукраїнізацію. 2.Русифікацію. 3.Комунізацію.
Ворог свідомо намагався підрубати коріння нації, щоб українці не знали своєї історії, не користувалися своєю мовою.
Якщо у дерева підрубати коріння, воно не буде рости, не буде ні гілок, ні листя, ні плодів. Так і нація, найглибше коріння якої – історія, культура, мова.
Наші пращури вигравали багато битв на полі бою, але зрештою не могли виграти головної – битви за незалежність. Тому що в найбільш вирішальні моменти знаходилися зрадники і запроданці, підкуплені або залякані, виховані на проросійській пропаганді, які, на жаль, унеможливлювали перемогу меншості свідомих патріотичних українців, не давали їм переламати нав’язану ззовні систему цінностей.

Коли людина не усвідомлює свого коріння, не знає своїх героїв, вона не буде розуміти чому і як захищати свою Батьківщину.
Якщо проаналізувати, з якими намірами та гаслами путінські рашисти розпочали війну в 2022 році, все стає зрозуміло:
✓ “Росія закінчується там, де закінчується російська мова”. Їхня мета – чергове знищення української мови і
повна русифікація українців.
✓ “...Ленін придумав Україну, княгиня Ольга створила Росію,
Катерина 2 заснувала Одесу, Другу світову війну можна було виграти і без України тощо...”.
Їхня мета – нав’язати нам викривлену сфальсифіковану історію і
“зачистити” Україну від національно свідомих людей.
І так було завжди... Все, що несе росія – це руйнування, геноцид, голодомор, пропаганда... От і зараз ми маємо гарячу фазу цієї 400-річної війни.
Тепер у нас є великий шанс переломити ситуацію. Ми просто не маємо права залишати цю війну у спадок своїм внукам і правнукам. Проти цієї системної війни на знищення України необхідно ввести продуману сильну систему протидій.
2.ЯК СТВОРИТИ СИСТЕМУ ПРОТИДІЙ ?
Якщо ми знаємо за якою системою нас знищують, то можемо створити систему протидій. А саме:
• відроджувати та зміцнювати фундамент нації
• ознайомлювати українців з правдивою історією, культурою, традиціями і
об’єднувати їх навколо цього
• переходити на українську мову
• піднімати імідж українців та України
• обирати до влади свідомих українців, які будуть розбудовувати українську
державність, відновлюючи її фундамент.
Для цього потрібно створити національні проекти, які будуть системно виконувати подібні завдання. Дехто скаже, що зараз війна і не на часі. А саме це і потрібно нашим ворогам. Вони завжди роблять так, щоб нам було не на часі робити найважливіше для нас, українців. Насправді, зараз – саме час!
Один з таких проектів вже створено.
Це – “Музей становлення української нації”, який має на меті відродження української нації через історію, культуру, традиції.

3.ПРО ПРОЕКТ.
Загалом проект МСУН — це 8 інноваційних, мультимедійних
музеїв, які використовують сучасні технології та мають державотворчу ідеологію. Вони несуть просвітницьку місію і виховують свідомих українців, патріотів, які потім можуть не тільки боронити Україну, а й відроджувати, розвивати та піднімати її імідж як незалежної європейської держави.
Планується розбудувати музеї в Києві, Львові, Харкові, Чернігові, Одесі, Закарпатті, Запоріжжі, Чернігові, Донецьку.
Кожен музей має на меті висвітлити історію і традиції народів, які проживали на тих територіях, показати особистостей, які доклали зусилля до становлення української нації та державності, розповісти, як історія тих регіонів пов’язана з Києвом.
Якщо такий проект втілити в життя за 5 років, то через 15-25 років ми будемо мати в Україні свідомих українців, патріотів, і “русскому міру” буде важко, або навіть зовсім неможливо, просувати і нав’язувати свою ідеологію.
Проект може бути комерційним. Бюджет розбудови восьми музеїв -
це 15-20 млн $ протягом 5 років. За 4-6 років вкладені кошти зможуть повернутися або використовуватися в інших благодійних просвітницьких проектах.
Команда МСУН має всі можливості розбудувати такі музеї у терміни 2 музеї за 1,5 року за умови поетапного фінансування. У нас є досвід, фахівці, виробнича база та можливість власного фінансування до 30% вартості проекту.
Наша команда запрошує всіх свідомих українців, прихильників України та патріотів долучитись до втілення проектів, які в цей час можуть стати доленосними для нашого народу і для України.
Ми реалізували за власні кошти:
1) Музей становлення української нації.
Відкрився 3-го серпня 2019 року у Києві. www.museumsun.org 2) Музей “Львів стародавній”.
Відкрився в червні 2020 року у Львові. www.lvivancient.org
За ці роки ми побачили, що такі музеї вкрай актуальні і викликають велику зацікавленість. Тому, якщо ми втілюватимемо в життя сучасні технологічні проекти, спрямовані на відродження нації, дуже скоро у нашого народу не буде потреби рятуватися в інших країнах та збирати на допомогу армії та переселенцям.
“Завдяки історичній пам'яті людина стає особистістю, народ – нацією, країна — державою”.Михайло Грушевський.

Автор проєкту «Становлення української нації» Валерій Галан

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram