Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

ВАЛЕРІЙ ГАЛАН: Музей становлення української нації

11 Лютого, 2022

ВАЛЕРІЙ ГАЛАН: «Мої проекти – це моя боротьба за нашу історію»

Уже не один, але далі Воїн. «ВОЇН СВІТЛА» нещодавно відвідав сучасний музей про історію становлення української нації і поспілкувався з його засновником Валерієм Галаном про толерантність, важливість знання своєї історії, про бойові мистецтва та справжній життєвий успіх.
ДОСЬЄ:
Валерій Галан – володар 7 дану з карате, 5 дану з джиу-джитсу. Автор книг, навчальних фільмів.

Діяльність Валерія Галана не обмежується спортом. Він – відомий ресторатор та готельєр в Україні та Європі. Автор успішних проектів, які поєднали національні традиції та сучасні технології і направлені на популяризацію української історії та культури: «Легенда Карпат» (Карпати, Україна); «Мігово» (Карпати, Україна); «Фортеця Гетьмана» (Київ, Україна); «Замок Лужец» (Карлові Вари, Чехія). Автор, керівник та інвестор проекту Галерея-музей «Історія становлення української нації».

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram