ВАСИЛЬ ДОЦЕНКО: Так було і буде альтернативи нема, тільки ПЕРЕМОГА і початок НОВОЇ ДОБИ

10 Лютого, 2023


Які перспективи Майдану? Майдан – це божественний вихор, що струмує в реальність.
1-а стадія Майдану. З 21 листопада по 21 лютого 2014 року епіцентр Майдану локалізований власне на майдані Незалежності в Києві. У цьому місці відчувається благодать, духовне піднесення. Всі - брати й сестри. Кожен - і месія, й ангел, і бог всемогутній задля спільного блага. Кожен відчуває біль і радість іншого як своє – свідомість кожного сягає спільного колективного національного рівня підсвідомості – всі відчувають, що робити і де бути без слів. Колись «нормальні» закони деформувалися. Танцюють тверезі. Приїжджають люди, щоб віддати, а не заробити. Саморобний, практично іграшковий щит, перемагає найсучаснішу вогнепальну зброю. Нечесний цар тікає від сотника. Розмова і звернення до совісті агресора перемагають помсту. ТОЩО.
……..Поки всі звертають увагу до епіцентру Майдану, повільно але стабільно, і далі лавиноподібно, розкручується периферія Майдану – це вся Україна. І чим сильніше тиснуть на епіцентр Майдану, тим сильніше розкручується периферія – прокидається вся Україна. Карти подій в областях України демонструють спалахи народної активності після спроб влади придушити Майдан у Києві.
2-а стадія. З 21 лютого… . Епіцентр Майдану – вся Україна. Периферія – увесь світ. Далі все за аналогією.
Вся Україна – це місце благодаті, духовного піднесення, творення прекрасного задля спільного блага людства. Кордони України – це барикади світового Майдану (тому вони зараз нестабільні). Путін – це Янукович світу. Російська армія – це «Беркут» світу. Українські офіцери й солдати – це самооборона світу (вони перемагають і без зброї). І чим сильніше тиснуть на епіцентр майдану - Україну, тим сильніше розкручується периферія майдану – прокидається світ. Карти подій та реакції у країнах світу демонструють спалахи активності народів після спроб Путіна придушити Майдан-Україну.
3-я стадія. З 21 століття… . Епіцентр Майдану – планета Земля. Далі все за аналогією.
P.S. Між нами кажучи, фізик-ядерщик Харченко дуже скромно описав реальність України 2028 року: «Україна – рветься у світові лідери. Втілюється проект розселення великих міст «Садок вишневий». Український космічний спецназ: у кожного діамантовий перстень з написом «Воля або смерть». А за ними, космічними воїнами України, дівчата аж мліють…». Скажи він усю правду до подій на Майдані – його би визнали неадекватним.
P.S. На підставі вищесказаного, я, Василь Доценко, скасовую третю світову війну. Я оголошую світове сотворення і радість від спільного творення. На Землі бути добру!

❗Це моя стаття з 5 березня 2014 року. Уже тоді було видно ВСЕ. Робимо свою справу - все йде за нашим планом. Правда, тоді я ще не знав, хто на 2-ій стадії Майдану виконає роль сотника оборони майдану Парасюка, якого злякається Янукович світу Путлер.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram