Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Василь Хитрук: - Час Єднання Українства і Вселюдства для Відродження Божественної Матриці Золотого Віку

26 Квітня, 2022

ЗВЕРНЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ПИСЬМЕННИКА до аристократів Духа – всіх благородних і шляхетних художників, скульпторів, артистів, письменників, кінорежисерів, правдивих юристів і журналістів, всіх людей Світла Італії, Франції, Іспанії, Голландії, Англії, США, Канади, Індії, Слов`янщини, Слов`яно-Балтів і Балканських народів та інших країн і націй світу - майбутньої Всесвітньої федерації «Країн Добра і Світла».

Я, звичайний письменник і вчений з України, автор книги-бест селлера «Золота Булава. Духовний Код Трипілля, України і Європи», виданої у 2012 році та рукопису нової книги «LADY Європа. Біла Богиня Європейців і Слов`янський Ренесанс» (рукопис, що чекає на щирих меценатів для видання першої модерної правдивої історії всіх європейських народів). 10 років жив в прекрасній Італії – Душі планети Земля, особливо чарівної країни, яка виробила і зберігає 75% скарбів мистецтв цілого світу. Тричі напитувався Духом Індії, Чехії, Словаччини, Австрії. Тому маю свідоме щиросердечне бажання? Ні! – Відповідальність! Звернутися до цих та інших народів світу.  Нині, коли російські окупанти більше як місяць тому почали тотальний геноцид українців, пригадується пророцтво співака і поета Ігоря Талькова: «А вокруг как на парад Вся страна шаґает в ад!» Дивлячись на загальну байдужість європейців і американців, як би це пророцтво Талькова не торкнулось не тільки Росії, але й сьогоднішніх країн Європи і світу. Бо змінивши тільки одне слово і вийде «А вокруг как на парад Весь мир шаґает в ад!» (для порівняння згадаймо події двох минулих років проби «всесвітнього концтабору»!)

Ось чому я хочу звернутися не до фальс-елітної «еліти» країн Європи, Азії, Австралії й Америк, а до справжніх аристократів Духа – митців і мислителів-мудреців Італії, Франції, Іспанії, Англії, США, Канади, Індії та інших країн світу. Я не буду просити у вас про допомогу українцям, хоч сьогодні ми її потребуємо щоякнайбільше за всіх. Я звертаюсь до вас щоб ви допомогли самим собі, Богові всередині себе і Вселюдству, що деградувало al massimo! Станьмо Єдиним Фронтом, візьмімо на себе всю відповідальність за мир у всьому світі. Бо сьогодні українці, завтра італійці, а позавтра французи, британці, а потім черга прийде до індійців і так далі, всі ви можете розділити долю Афганістану, Палестини, Грузії, Лівану, Іраку, Ємену, Сирії, України… В Україні залягає 25% чорноземів світу! І понад 50% ЗЕРНОВИХ Європи вирощується в Україні. Україна – з античних часів і до вчорашнього дня вважалась і була в реальності «Житницею Європи». Нині чорноземи України замість засівання пшеницею, вівсом і гречкою, засіваються кулями і мінами. Іде війна не тільки проти Українства, а головно проти «Колиски Всіх Націй Європи» (Птоломей). Отже Україна є наша і ваша спільна Матір. Надодачу ще й «Житниця Європи». Не тільки Україну але й Європу може чекати велике лихо – нестача хліба, макаронних виробів, улюбленої всіма піцци і тп. І поки справжня еліта і народи Італії, Англії, Франції та деяких інших країн, збиті з пантелику фальс-новинами з одного і того ж переважно «кремлівського джерела», насильно перетягаючи шальку терезів Богині Справедливості на бік Росії, народи Європи може чекати голод і черговий після України геноцид. Згідно з пророцтвами галла Мішеля Нострадамуса, найбільше постраждає Італія, США і деякі інші країни Європи і світу. Тому з мого серця спонтанно виривається крик Душі і Духа: Аристократи Духа Світла, усі народи планети Земля, просніться, нарешті від летаргічного сну, навіяного корпорацією багачів! По всіх континентах іде Третя світова війна. І вона вже прийшла не тільки в кожну країну у 2020 і 2021 роках. Вона прийшла в кожну хату, в кожне серце. Сучасне Українство збите зі своєї Божественної Матриці. Плоди ми бачимо сьогодні. Те ж саме сталось зі Слов’янством і Вселюдством. Насправді Бог Всемогутній сотворив цю древню і прекрасну «Країну Добра» на благо людства.

– Ось як писав про нашу землю Пророк Заратустра три тисячі літ тому: «Арійський Простір»- Арйана Віджйа - це перша країна у списку «Країн Добра», сотворена Богом Всемогутнім на благо людства». (Комусь ця «Країна Добра» не сподобалась дуже: результат – геноциди і нинішня війна). Тому Україна нині першою кидає клич до нового витка творення «Країн Добра і Світла» Золотого Віку.

Надійшов Час «Альта» - Начала Начал Нового Кола Духовної Еволюції, заповіданої словами святих і мудреців та катренами пророцтв галла Мішеля Нострадамуса: «Бористен (Дніпро) ніжною мовою прийде провістити Вселюдству Новий Закон Світла». Хто з вас справді хоче потрапити до нового золотого списку «Країн Добра і Світла»? Приєднуйтесь! Золота Ера вас чекає.

Зі щирою любов`ю до всіх вас, Василь Хитрук, український і італійський письменник, учений і громадський діяч. Мій маil:   hit108@ukr.net

26 квітня 2022 року – Карпати, Гартленд. Серце Європи  - для Радіо Українська хвиля з Європи.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram