Василь Вишиванюк: В перший ювілей БФ «Чисті серцем» я хочу щиро подякувати всім, хто допомагав нам, «дякую!»

4 Лютого, 2023  

10 років тому я разом з однодумцями створив Благодійний Фонд «Чисті серцем». Ми мали купу планів і відчуття, що робимо хорошу потрібну справу. Багато ідей перетворилися на реальні справи, тисячі людей з усієї України багато разів сказали нам «дякую!», а хтось, може, і посварив. Та ми не схибили. Ми продовжуємо рухатися вперед, будувати нові плани, реалізовувати цікаві проекти, залучати нових однодумців.
В перший ювілей БФ «Чисті серцем» я хочу щиро подякувати всім, хто допомагав нам, хто весь цей час був поряд і активно брав участь в наших проектах. Особливо тим, хто лишається або приєднується до нашої команди у цей тяжкий час. Також щиро дякую за довіру партнерам нашого фонду. Працюємо далі!
Ми - країна незламних, вільних і добрих людей! Разом до перемог! Продовжуємо із командою фонду «Чисті Серцем» здійснювати відправки гуманітарних вантажів. Сьогодні більше 20 тонн продуктової допомоги вирушило до наших захисниць та захисників, які боронять нашу країну від російського окупанта Гуманітарна допомога сформована завдяки: - Китайській Народній Республіці - та нашого Фонд Чисті Серцем. Вдячні
Продовжуємо Працювати Для Підтримки Нашого Мужнього Та Вільного Українського Народу
Все буде добре! Слава Україні!

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram