Великодні богослужіння ПЦУ та УГКЦ — онлайн

15 Квітня, 2023  

У храмах Православної церкви України та Української греко-католицької церкви ввечері 15 квітня та вранці 16 квітня відбуваються святкові служби з нагоди свята Воскресіння Христа. NV пропонує стежити за ними наживо.
Трансляцію великоднього богослужіння ПЦУ зі Свято-Михайлівського Золотоверхого собору в Києві веде Суспільне починаючи з 23:30 15 квітня. Літургію провадить митрополит Київський Епіфаній.

О 09:00 16 квітня у цьому храмі пройде святкова літургія, її можна дивитися тут.
Уперше великоднє богослужіння ПЦУ відбудеться в Успенському соборі Києво-Печерської лаври. Очікується, що служитиме в.о. намісника Лаври архімандрит Авраамій. Трансляція запланована на 5 каналі 16 квітня о 08:00.

Службу в головному храмі українських греко-католиків, Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві, транслюють Живе Телебачення і Суспільне. Початок 16 квітня о 07:30.

Другий рік поспіль Великдень в Україні проходитиме в умовах воєнного стану. У Києві богослужіння у храмах відбуватимуться онлайн. Кошик можна буде освятити після комендантської години, яка в столиці триватиме з 00:00 до 05:00.

https://nv.ua/ukr/ukraine/events/velikden-2023-bogosluzhinnya-pcu-i-ugkc-16-kvitnya-pryama-translyaciya-video-onlayn-novini-ukrajini-50317836.html

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram