Відкриваймо талант ЛАРИСИ НЕДІН і вітаймо з Днем Народження

1 Лютого, 2023  


1 лютого народилася Лариса Недін, артистка театру, кіно та естради. Письменниця і журналістка. Ведуча радіопрограми "Вечірній клуб актриси Лариси" на Радіо Культура.
З Українським радіо і телебаченням співпрацює зі студентської лави. У різні роки готувала до ефіру і вела передачі: "А ми до Вас в ранковий час", "Студія "Ярославів Вал", "На вістрі часу", "Шанс", "Добридень", "Веселий ярмарок", "Радіокафе "Усмішка", "Ритм. Мелодія. Настрій", "Моя любов – Україна", "Найкращі пісні минулого століття", "Мистецька афіша", "Від суботи до суботи"...Авторка восьми книжок для дітей, двох поетичних і прозової збірок.
У театрі зіграла близько 20-ти ролей у театрах Чернівців, Києва, Нью-Йорка, знялась у семи художніх фільмах, у "Радіотеатрі" створила низку моновистав, понад 30 ролей у радіопостановках.

А ще вона чудово співає. Ось передачі про її пісенну творчість:
http://www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html...
http://ukr.radio/schedule/play-archive.html... —
Ларисою Недін. такою ми стрічали її талант в Чернівцях та Києві, а пісні, ролі, поезія то назавжли то її дар людям.

ЛАРИСІ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ - РАДОСТІ, ЩАСТЯ Й ЛЮБОВІ, а для нас цей акорд струн її серця.

Радіо Українська хвиля з Європи дякує батькам Лариси, що подарували світу і нам такий талант.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram