ВІКТОРІЯ БОНДАРЕНКО: дарую Вам тисячі віршів, понад двісті пісень для дорослих і дітей, тридцять сім відео кліпів авторських пісень.

22 Січня, 2022  


Вікторія Бондаренко, 1968 року народження, м. Львів – співачка, авторка пісень.
Має голос mezzo-soprano.
Поетеса, композитор, співачка, мистецтвознавець, вчитель музики, громадський діяч, волонтер, Заслужений Діяч Естрадного Мистецтва. Одружена, виховує доньку Тетяну і сина Володимира.
Успішно закінчила львівську середню школу №33, з відзнакою – Львівський національний університет імені Івана Франка.
Активно провадить концертну та громадську діяльності. Є членкинею Всеукраїнського Об’єднання «Письменники Бойківщини», Української Асоціації Письменників і Львівської обласної організації Спілки Письменників України.
У попередні роки видала авторські пісенні аудіо альбоми «Політ у мрію» (2000), «Вулицями Львова» (2013) і вже готов третій аудіо альбом «Білокрила птаха».
У творчому доробку є близько тисячі віршів, понад двісті пісень для дорослих і дітей, тридцять сім відео кліпів авторських пісень.
Автор 8 поетичних збірок «Світло любові» (2007), «Симфонія весни» (2012), «Заквітчана душа» (2015), «Золоті вітрила» (2017) і «Бузкові сни» (2018), дитячих книжок «Сонячні світанки» (2015) «Хто співає так крилато?» (2019), “Дідусь у ліс, а я за ним” (2020).
Пише вірші і пісні ще з шкільних років. Володіє чотирма мовами: українською, російською, польською і ангійською, а також трьома музичними інструментами: фортепіано, гітара, сопілка.


Вікторія Бондаренко ТЕЛЕІНТЕРВЮ


ЛЬВІВСЬКА КОЛИСКОВА


Вікторія Бондаренко Львівська кава


Вікторія Бондаренко ЛЮБЛЮ


МОЛИТВА 2021


Краї Незвідані


Viktoriya Bondarenko альбом Моє Блакитне Небо

Я відкрив Вікторію для себе і відкриваю для Вас вслухайтесь, як вібрує від цих мелодій душа та серце і яким близьким стає Львів...

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram