ВІН вміє співати, жартувати, творити і бути українцем 24 годину на добу і 38 років підряд

20 Листопада, 2021  

Многая літа DZIDZIO - Михайлу Хомі


20 листопада виповнюється 38 років Михайлу Хомі (DZIDZIO) - українському співаку, актору, продюсеру, кінорежисеру, фронтмену гурту "DZIDZIO".
Народився майбутній співак на Львівщині. У 13 років втратив тата. Мама тривалий час працювала в Португалії, тому він був під опікою бабусі та дідуся.
У шість років почав навчатися в музичній школі як вокаліст, у 12 років отримав першу премію на одному з конкурсів. Навчався у Львівському музичному училищі (диригентський факультет), Київському національному університеті культури і мистецтв, а потім Михайло, явився в різних ролях і образах, співав, збирав повні зали на показах своїх фільмів,і жив переповнений творчістю і натхненням.
У 2009 р. з ініціативи Кузьми, соліста гурту "Скрябін", у Новояворівську був заснований гурт "DZIDZIO", солістом якого став Михайло Хома.
У жовтні 2019 р. Михайло Хома вперше виконав перед публікою Гімн України на стадіоні "Металіст" у Харкові перед футбольним матчем "Україна-Литва". Вокальними здібностями він підкорив глядачів на стадіоні і підірвав мережу, отримавши тисячі захоплених коментарів.
У минулому році мережу підірвав запис Михайла Хоми разом з Молодіжним симфонічним оркестром України під керівництвом диригентки Оксани Линів духовний гімн України - "Молитву" (слова О.Кониського, музика М. Лисенка) - чи чули потужніше виконання? (https://www.youtube.com/watch?v=9ICZ_LCkKDY).
На студії Араттафільм в Литві його показали у фільмі "Україна тут". https://radioukreurope.com/vin-vmiie-spivaty-zhartuvaty-tvoryty-i-buty-ukraintsem-24-hodynu-na-dobu-i-38-rokiv-pidriad/

Учора, 19 листопада, відбулася прем’єра нової пісні Олександра Пономарьова в дуеті із Михайлом Хомою - романс про кохання "Пазли", про яку він сказав, що соромно за неї не буде.

Многая літа!.
https://showbiz.24tv.ua/dzidzo-zvorushiv-merezhu-yedinim-spilnim-novini-shou-biznesu_n1662528
Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram