Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Володимир Смотритель: - Я, КЛОУН

17 Березня, 2022

Я – клоун
Автор п’єси Володимир Смотритель. Для дітей 1-3 класів. Забава.
Постановка Володимира Смотрителя.
Тривалість вистави – 45 хвилин. Прем’єра 1996 року.
Моно–забава «Я – клоун» – це вистава–гра, в якій приймають участь діти від п’яти до десяти років, яку побачили глядачі Польщі, Німеччини, Македонії, Швейцарії та Туреччини. Незвичність вистави в тому, що протягом 50 хвилин відбувається своєрідний клоунський майстер–клас, в якому діти співають, танцюють, грають на музичних інструментах, стрибають через канат і, в кінці кінців, стають клоунами!
В 1996 На Міжнародному театральному фестивалі в Трабзоні (Туреччина) вистава отримала «Дзеркальний приз». Отримала диплом за проведення благодійних вистав для дітей з малозабезпечених сімей та хворих на ДЦП в якості сміхотерапії.

Відеозапис вистави зроблено в Карлових Варах де Народний артист України Володимир Смотритель мав коротку зустріч з дітьми з України, Чехії та Німеччини...

Запис вистави та інтерв'ю Петра Олара


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram