Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Вперше на українській хвилі - Монолог на москальскій мові, який слухають всі, а москалям корисно, для того, щоб отямитись...

21 Серпня, 2022
Як це сильно! Я просто в шоці від твоєї промови.... Фух...як це було сильно...
А з того боку тільки і чути....що? Галас?
Ні! Це мичання....мууууу...мууу...
Орда мичить...неспроможна орда мичить...Муууууу

Сергій Притула"Ми купили супутник", – заявив у своєму відеозверненні керівник однойменного Благодійного фонду Сергій Притула.

У межах проєкту "Народний Байрактар" фонд зібрав 600 млн грн на купівлю ударних безпілотників. Проте турецька компанія Baykar зобов'язалася безкоштовно надати Україні три Байрактари.

Після перемовин з Міністерством оборони України Благодійний фонд Сергія Притули придбав повний пакет послуг фінського космічного супутника дистанційного зондування Землі компанії ICEYE.

"Це не просто один супутник. Він дає нам доступ до бази даних супутникових знімків сузір'я супутників компанії ICEYE. Цей доступ ми викупили на понад рік вперед. Відтепер наша армія буде максимально швидко отримувати супутникові знімки високої якості, які допоможуть нам з оперативним плануванням операцій. Бавовни буде багато!" – розповідає керівник фонду.

Суспільна діяльність. Сергій активно займається волонтерською діяльністю, збирає матеріальну допомогу від небайдужих громадян. Неодноразово особисто відвідував прифронтові зони, допомагаючи українським військовим.

Щотижня з початку 2014 року Сергій збирає у холі  Нового каналу  речі для допомоги учасникам  АТО . Тут збирають солдатам їжу, одяг тощо. На зібрані гроші Притула купує для військових потреб автомобілі, ліки, прилади нічного бачення та іншу військову оптику.

Частину грошей, зароблених виступами, Сергій теж витрачає на допомогу армії. У Тернополі Сергій утримує реабілітаційний центр для постраждалих від війни. Притула організував також збір книг для дітей, у грудні 2015 року, до  Дня святого Миколая , першу частину книг було відправлено для маленьких мешканців окупованого  Криму  – 100 екземплярів. Сергій хоче, щоб діти читали українською мовою та не забували її. Для цього він працює над створенням ресурсу для накопичення заявок із Криму та постачання літератури на окупований півострів.

menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram