Врятуйте Маріуполь. Потрібно поширити! і підписати петицію...

13 Травня, 2022


Ми, нижчепідписані активісти, неурядові та некомерційні організації, політики та знаменитості, закликаємо Організацію Об’єднаних Націй, зокрема Генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй та регіональних лідерів з усього світу розпочати термінову «видобуток» процедури, а саме:

1 Відновити одинадцяту спеціальну сесію Генеральної Асамблеї ООН для розгляду гуманітарної ситуації в Маріуполі внаслідок агресії проти України.

2. Ми вимагаємо від Генеральної Асамблеї ухвалити резолюцію, яка зобов’язує Російську Федерацію, країну-агресора, забезпечити евакуацію всіх людей на територію, підконтрольну українському уряду, або на територію третіх безпечних країн.

3. Ми закликаємо всіх світових лідерів вжити всіх необхідних заходів для забезпечення та виконання резолюції та виступити гарантом безпеки.

Мирне населення, а також воїни, які захищають місто, переживають нелюдські умови: ряд світових лідерів уже визнали дії країни-агресора геноцидом українського народу. Збройні сили Російської Федерації продовжують порушувати правила ведення війни, що вже частково відображено в резолюції Генеральної Асамблеї ООН від 7 квітня 2022 року про призупинення прав Російської Федерації на членство в Раді з прав людини. Противник порушує правила ведення війни, застосовує нетрадиційну зброю, регулярно та цілеспрямовано обстрілює місця знаходження мирних жителів, поранених військовослужбовців, тіла загиблих військовослужбовців.

Незважаючи на нелюдські умови, українські військові контролюють територію заводу «Азовсталь», який, зокрема, служить укриттям для мирних жителів та поранених. Такі умови – справжня гуманітарна катастрофа, штучно створена Російською Федерацією. У місті відчувається значний дефіцит продуктів харчування, медикаментів, засобів гігієни та засобів індивідуального захисту. Через тотальне пошкодження інфраструктури та житла місто Маріуполь більше не існує.

Зараз час спливає, окупанти частково увірвалися на територію заводу «Азовсталь», кожна хвилина затримки може коштувати величезних втрат усім, хто знайшов притулок на території заводу.

Ми закликаємо Організацію Об’єднаних Націй, Генерального секретаря ООН та регіональних лідерів у всьому світі розпочати негайну процедуру «вилучення» з евакуації мирних жителів, усіх поранених, тіл загиблих та українських військовослужбовців із блокованого Маріуполя.

За безпосередньої допомоги міжнародних діячів ми все ще маємо можливість рятувати життя людей.
Ми закликаємо міжнародне співтовариство до рішучих дій, щоб:

• забезпечити термінове припинення вогню з гарантіями з обох сторін у Маріуполі;

• організувати негайний контроль за дотриманням режиму припинення вогню третьою стороною;

• організувати морську евакуацію цивільного населення та українських військовослужбовців на територію, підконтрольну українському уряду, або на територію третьої держави-посередника. Морська евакуація може супроводжуватися наземним гуманітарним коридором для цивільного населення та українських військових на територію, контрольовану українським урядом, або до третьої держави-посередника.

Підписати петицію можна тут і обов'язково через електронну пошту:
https://www.change.org/p/save-mariupol-192ea846-9fe1-476c-bb72-5474538c7c06?recruiter=368315060&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook&utm_campaign=psf_combo_share_initial&recruited_by_id=a7755ef0-4c06-11e5-bf70-bba363fbcea6&utm_content=fht-33251818-ru-ru%3A0

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram