Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Все правильно, але в стилі радянських часів, про пуск гідроагрегату 4 Дністровської ГАЕС

19 Серпня, 2021

Я, Петро Олвр, саме той журналіст, який знімав ьагато років тому, в сонячний день 23 червня 19977 року, було перекриття першої греблі на Дністровській ГЕС, зараз я приїхав з Європи, як офіційнвй журналіст з Литви, щоб написати вже про дітей та внуків перших енергетиків які зараз збудували це технічне чудо сучасної енергетики. Але на жаль мої листи за день і навіть в день події не дозволили потрапити на подію. Преслужба премєра сказала протоколом не можна, ми запитаємо та за дві години моїх чекань, а ще годину запізнень Дениса Шмигаля на подію в Новодністровську. А я чекав говорив з водіями та охоронцями, навіть привітався з снайпером який пробіг на свою точку через головний вхід. Та все минулося я зробив два прямі включення зі стоянки машин, на радіо Українська хвиля з Європи. де я розповідав про люднй і про те ща. писав світлої памяті мій друг та однокурсник Іван Нагірняк у соїх книгах та статтях.
Дуже символічно, що пуск 4 гідроагрегату відбувся напередодні 30-річчя Незалежності України. Так на наших очах дикуючи будівельникам, енергетикам м всім жителям Сокирянщини зусилями яких творилась ця наша перемога енергетичної незалежності. На пуску говорилось багато правильних слів, все було як і мало бути, та на жаль було в цей день більше тих хто як скажуть історики колись вони також несли колоду разом з Денисом Шмигалем. Далі я подаю текст і відео з офіційної сторінки у соцмережах Дністровської ГАЕС.
Ось так виглядади фото які зняли офіційні фотографи З ГАЕС.Енергетична незалежність та доступність електроенергії ⚡️для населення - пріоритетні напрями роботи Укргідроенерго.
Під час пуску гідроагрегату 4 Дністровської ГАЕС генеральний директор Ігор Сирота зазначив, що на сьогодні функціонує нова модель ПСО, за якою компанія буде авансувати 1 млрд гривень для ДП «Гарантований покупець», аби забезпечити доступний тариф для населення. Наступного року на #ПСО планується відрахувати від 4 до 5 млрд гривень.
Наразі для компанії важливим завданням є розбудова потужностей, які дадуть можливість #Укргідроенерго покривати ПСО і стримувати ріст тарифів.
Детальніше дивіться в сюжеті програми "Факти" на телеканалі "ICTV"👇:

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram