Втрапила у халепу на кордоні у Польщі! Всі деталі! Соколова показала протест фермерів

14 Лютого, 2024  

Відома українська журналістка, телеведуча та громадська діячка Яніна Соколова поверталася з Польщі додому в Україну. Вона їздила до Польщі на 1 день - забрати звідти речі своїх дітей. Діти були евакуйовані до Польщі в перші дні російського вторгнення. Зараз діти вже повернулися до України. А на кордоні між Польщею та Україною - просто треш. Польські "трактористи", що протестують там через рішення Єврокомісії продовжити безмитну торгівлю з Україною до 2025 року, не пускали Яніну додому. Заблокували проїзд цивільним авто. Що я почула: що вони нам давали гроші, а ми їх забираємо у фермерів. Що наша війна - це наша справа. І таке інше. Польська поліція просто стояла десь здалеку і за цим всім спостерігала. Далі покажемо вам ціле відео, що там відбувалося – додивіться до кінця.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram