Підтримати

ВИ хочете в Радянський Союз зразка 1990 року, пропоную спочатку подивитись мою ВДІКівську курсову роботу Документальний фільм "Сон серед білого дня"

18 Червня, 2022


Цей фільм, моя курсова робота за 3 курс ВДІКУ, який знімав без бюджету, плівки і навіть знімальна група складалась з мене одного, а інколи допомагали друзі звукооператор, монтажер, яким безмежно вдячний, як і Аркадію Музичуку, тодішньому Головному редактору "Укртелефільму", що дав можливість мені, змонтавати негатив, надрукувати копію, а головне дав право поставити титр студії завдяки цьому оригінал фільму є в державному архіві коно-фото документів імені Пшеничного у Києві.
Герої фільму, дай бог їм довгих років життя, а також світла пам'ять були у фільмі собою вони жили,як Катерина Костенко - щаслива жінка з 250-го кілометра, яка жила в будці залізничника, поблизу станції Тараса Шевченка.
Нідіюсь після Перемоги у цій нелюдській війні, що приніс нам російський агресор, як і той самий радянський рай, що надихнув мене створити документальне свідчення того часу, в жанрі документального маразму, який несе нам "Руський мір" і осовбодітелі з танками та ракетами.
Та Україну і українців не злолати. Ми ПЕРЕМОЖЕМО, ьо вде тоді були юнки, що не хотіли такого життя і щастя, в братніх обіймах осободітелей ?

Петро Олар кінорежисер... ( кадр з фільму)

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram