Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

«Z» Росії означає зеро!

15 Вересня, 2022


Були деякі припущення щодо того, що означає літера «Z» для Кремля і чому вона стала символом геноцидної війни Росії проти України.

Тепер це «Z» явно означає те зеро, яке отримала Росія від війни проти України.

До повномасштабного військового нападу Росії на Україну кремлівська дезінформаційна пропаганда передбачала, що Україна не зможе протистояти Росії в повномасштабній війні та зазнає поразки протягом кількох днів.

Однак початкові стратегічні плани Росії швидко захопити Київ, скинути демократично обрану владу України та підкорити всю Україну зазнали колосального фіаско і російські війська або втекли з Київщини з порожніми руками або зустріли там свою остаточну долю.

Для збереження обличчя Кремль тоді пропагував, що російські війська захоплять увесь Донбас до 9 травня, чого також не сталося.

Натомість Україна вже звільнила частину окупованих Росією територій і прямує до повернення Херсону на півдні України, що стане серйозним ударом по моральному духу російських військ.

Мабуть, найгірше для Кремля є те, що міф, який він так довго підтримував, а саме те, що Росія є наддержавою, який привів багатьох Західних лідерів і так званих експертів просувати політику умиротворення з Кремлем, був буквально зруйнований нинішньою війною Давида проти Голіафа в Україні.

Результати, досягнуті українською армією, навіть змінили політику США на відкрите постачання Україні більшої кількості тактичної зброї, що вже негативно відчули на собі російські військові.

За останні шість місяців Збройні Сили України за повної підтримки українського народу продемонстрували, що Україна зрештою виграє повну війну, розпочату Росією 24 лютого 2022 року, і поверне мир у Європу.

Осінні місяці стануть вирішальними у визначенні, якою ціною дістанеться ця перемога. Не лише для України, а й для Заходу.

Чим більше Західні країни вагатимуться, тим вищими будуть людські та фінансові витрати для всіх, оскільки Кремль перетворив газ, атомні електростанції, їжу, біженців та інформацію у зброю.

Щоб звести до мінімуму подальші страждання та руйнування, Західні країни тепер повинні: (а) надати Україні необхідну фінансову допомогу та зброю, щоб дати Україні можливість запровадити безпольотну зону та відкинути російську армію до українсько-російського кордону; і (б) посилити санкції проти Росії, щоб Західні гроші не продовжували фінансувати геноцидну війну Росії проти України.
На даний момент це переважно питання політичної волі Західних лідерів, яке визначатиме, як швидко і якою ціною Україна виграє війну, розпочату Росією і таким чином забезпечить мир, стабільність і безпеку в Європі з позитивним глобальним ефектом.

Усвідомлення того, що «Z» Росії насправді означає зеро, отримане Росією в результаті неспровокованої війни проти України, повинно призвести до значущої підтримки України Заходом у ці критичні осінні місяці.

Евген Чолій
Президент Громадської організації «Україна-2050»
Президент Світового Конґресу Українців (2008-2018)

Громадська організація «Україна-2050» є неприбутковою організацією, заснованою, щоб сприяти втіленню в життя за час одного покоління – до 2050 року – стратегії сталого розвитку України, як повністю незалежної, територіально цілісної, демократичної, реформованої та економічно конкурентоспроможної Європейської держави.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram