"За літами літа..." слова Олександра Шарварка, музика та виконання Юрія Пересунька

4 Квітня, 2024


Олександр Шарварок (1944-2019), був у своїх творах іронічним, дотепним (бо ж, на його думку, «хто не сміється, той погано живе»), полемічно-парадоксальним (адже твори ці «об’єднує те, що й роз’єднує»), імпресіоністично чутливим до найменших, ледь помітних відтінків кольорів, почуттів, настроїв, усього спектру отого вловимо-невловимого, а ще сардонічно-саркастичним, а ще — витонченим ліриком, майстром літературної містифікації, філософом, соціологом.

Авторський винахід у творах досить багатий на обертони як у ритмах, так і в строфіці. Не можна не зауважити і різні контактні впливи на поетику О. Шарварка, які йшли, найперше, від Євгена Плужника. Олександр Шарварок умів вслухатися й чути пульсацію й ритми серцебиття, не кажучи вже про звичайну людську здатність до переживання, чи то пак співпереживання.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram