Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

Заява МЗС України щодо нової хвилі агресії РФ проти України, та пряма трансляція на каналі Настоящее время з Праги.

14 Березня, 2022

Президент Російської Федерації Владімір Путін оголосив про початок нової хвилі агресії проти України.
Мета російської наступальної військової операції - знищення Української держави, захоплення силою української території та встановлення окупаційного контролю.
Російські війська здійснюють удари по мирних українських містах з різних напрямів, у тому числі зі сторони тимчасово окупованих Донбасу та Криму, а також північно-східного регіону.
Це - акт війни, напад на суверенітет та територіальну цілісніть України, грубе порушення Статуту ООН та основоположних норм і принципів міжнародного права.

Україна активувала своє право на самозахист відповідно до міжнародного права.

Бойовий дух українських військових високий, наші захисники готові дати рішучий відсіч державі-агресору і будуть усіма силами захищати українську землю.

Україна закликає міжнародну спільноту негайно діяти. Зупинити агресію Владіміра Путіна проти України можуть лише об’єднані та рішучі кроки.

Наші партнери мають негайно активувати пакет нових санкцій. Ми також закликаємо дружні столиці продовжувати зміцнювати оборонноздатність нашої держави, надаючи зброю та військове обладнання.

Від нашої спільної відповіді зараз залежить не лише безпека українських громадян, але і безпека громадян усієї Європи та майбутнє світового порядку.


More Записи for Show: програма ДІАЛОГИ
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram