Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

ЗАЯВА З НАГОДИ СВЯТА ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ТА ДНЯ ЗАХИСНИКА І ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНИ!

15 Жовтня, 2021

Громадська організація «Україна-2050» вітає увесь український народ, а зокрема Збройні Сили України, з великим християнським Святом Покрови Пресвятої Богородиці та з Днем захисника і захисниці України!

Для українського народу християнство було тією опорою, яка не дала йому загинути та упродовж його історії живила надією на волю і самостійність.

Тому український народ пов’язує День захисника та захисниці України зі Святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Такий органічний зв’язок існував ще за княжих часів, коли Великий князь Ярослав Мудрий віддав своє військо та увесь український народ під Покров Божої Матері.

Це пов’язання існувало і за козацької доби, як про це згадує Тарас Шевченко у своїй поемі Іржавець, зображуючи часи, коли москалі руйнували Запорізьку Січ і козаки змушені були її залишати:

Як покидали запорожці

Великий Луг і Матір Січ,

Взяли з собою Матір Божу,

А більш нічого не взяли.

Таку віру мав також головний командир УПА Роман Шухевич, коли віддав Українську Повстанську Армію під Покров Пресвятої Богородиці.

Під час Євромайдану у храмі Покрови Пресвятої Богородиці у Львові Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, таким молитовним зверненням посвятив український народ під Покров Пречистої Діви Марії:

Мати наша Небесна, Покрове наш святий, ми не маємо більше нікого,

хто б нас покрив, немає більше нікого, хто б заступався за нас: зранених,

скривджених, зневірених перед твоїм Сином і Отцем Небесним у Дусі Святому.

Покрий нас, захисти, випровадь нас своїм святим покровом, бо ти є наша заступниця.
Провід і членство Громадської організації «Україна-2050» долучається до сьогоднішніх молитов за спасіння душ усіх полеглих синів і дочок України, які склали свої голови на жертовнику волі та державності України, а також щоб Пресвята Богородиця охороняла всіх захисників та захисниць України, які боронять Україну та Європу від імперських зазіхань Росії.

Ми високо цінуємо мужність і героїзм усіх захисників та захисниць України і його народу та запевняємо, що будемо і далі жертовно працювати, щоб допомогти відновити територіальну цілісність України, а відтак захистити її від усіх зовнішніх і внутрішніх ворожих сил.

Щасти нам Боже!

Слава Україні – Героям Слава!

Евген Чолій

Президент ГО «Україна-2050»

Президент Світового Конґресу Українців (2008-2018 рр.)

www.ukraine-2050.org

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram