Підтримати

Заяви президента Байдена про напад Росії на Україну ві 22 та 23 лютого 2022 року

24 Лютого, 2022


«Весь світ сьогодні ввечері молиться за український народ, який зазнає непровокований та невиправданий напад російськими збройними силами. Президент Путін свідомо обрав війну, яка призведе до катастрофічних людських втрат і страждань. Лише Росія несе відповідальність за смерть і руйнування внаслідок цієї атаки, Сполучені Штати разом із союзниками та партнерами нададуть спільну і рішучу відповідь. Світ притягне Росію до відповідальності.

Сьогодні ввечері я буду спостерігати за ситуацією з Білого дому і продовжуватиму регулярно отримувати актуальну інформацію від національного безпекового блоку. Завтра вранці я зустрінуся зі своїми колегами з G7, а згодом звернусь до американського народу, щоб оголосити подальші кроки, які США разом із союзниками та партнерами застосовуватимуть до Росії за цей непотрібний акт агресії проти України, глобального миру та безпеки. Ми також координуватимемо свої дії з нашими союзниками по НАТО, щоб надати серйозну та спільну відповідь, яка стримуватиме будь-яку агресію проти Альянсу. Сьогодні ввечері ми з Джилл молимось за хоробрих і гордих людей України».

Джерело: https://www.whitehouse.gov/briefing-room/statements-releases/2022/02/23/statement-by-president-biden-on-russias-unprovoked-and-unjustified-attack-on-ukraine/

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram