Знати хто ми і чому нас сьогодні, як багато століть нищать, крадуть і стараються завоювати оркокацапи ? ?

21 Березня, 2024

Що вирізняє українців серед інших народів? Унікальні результати дослідження від українських генетиків, істориків, та мовників у нашій новій рубриці Хто ми і чого варті...
Коли історія стає зброєю в руках ворога, який хоче забрати нашу землю, він вчиняє криваве рейдерство заради своїх хворобливих фантазій. Але наша сила в правді. Приголомшливі факти з історії, антропології, найновіші відкриття геологів і навіть генетиків свідчать, що ми – не браття, і точно не один народ. Бо ми занадто різні. Бо між нами прірва. Що ми маємо зробити вже сьогодні, аби назавжди позбутися зазіхань з боку росії – дивіться у новому випуску "Україна – не росія" програми Загублений світ.що вийшов на каналі 2+2.

Наскільки стародавня українська мова, чому вік української мови приховується, і чому світові лінгвісти не займаються вивченням цієї мови. Які таємниці в собі зберігає наша мова?

Українська мова - прамова всіх Індо Європейців (Аріїв), давніша за санскрит і латину.
Польський науковець Михайло Красуський : "Я дійшов висновку, що українська мова старша за латину, грецьку і санскрит".

Українська мова своїм корінням, за твердженням істориків, сягає глибини не менше семи тисячоліть. Праєвропейський санскрит містить більше 1000 нинішніх українських кореневих слів.

Знаходячи українські слова з українськими префіксами, коренями і суфіксами в мовах народів світу, в таких як індіанська мова кечуа (мова інків), японська мова і мова айнів (білий народ Японії), в китайській, давній хеттській мові, в латині і в грецькій мові - я прийшов до висновку, що наша мова і є тим цементом, тим корінням що об'єднує дуже різноманітні за звучанням мови світу в одну індо-європейську (арійську) мовну сім'ю. Без українських слів ці мови майже не мають нічого спільного між собою.


Саме Україна є колискою аріїв. Тут в 6 тисячолітті до н. е. існували 2 арійські культури (Дніпро-Донецька і Буго-Дністровська).

Одне зі слов'янських племен називалося Редарії (Жили в Німеччині). А прабатьківщина слов'ян - це Україна. Так вважав наприклад видатний слов'яніст Рибаков. На Кубані по сусідству з греками жили сінди і дандарії. Сінди жили також у пониззі Дніпра (В Олешках) і в Пакистані. Сіндійцями в Булгарському літописі Газі Барадж Таріхі названо всіх слов'ян. С + Інд (дослівно "з річки") і В + Інд (дослівно "на річку"). Змінюється лише напрямок. В більшості мов старі слов'янські назви позначали або річку або воду. Німецьке Wand (водяний) - так німці називали слов'ян вендів (лужицьких сербів). Сувари (слов'яни Іраку) від тюрк. "Су" (річка) + тюрк. "Ар" (людина).

Так само в усіх індоєвропейських мовах Ар позначає людину, чоловіка. Наприклад "казкАР", "чоботАР", "веслЯР". Імена Богів "Ярило" = "Арій", Ярослав (Арія славити).

Слов'яни йшли кошем (ордою, оравою) і орали (співали славні (гімни) Богам). Саме так перекладається назва арійського народу Кушан (кош), що завоював Єгипет, Нубію, Ефіопію, Західний Китай і Індію. Згідно з Біблією єгиптяни походять від Куша. Кушем називали також Нубію, а кушитська мовна група у Ефіопів. Гербом кушан, як і сарматів і кіммерійців були тризуби.

Слов'яни - це ті хто славлять Богів гімнами (славнями). Арії - це ті хто співають молитви Богам (від латинського aratio = молитва). Як бачите - різниці немає.

Арійську тему дискредитував нацист Гітлер, який оголосив німців - єдиним арійським народом. Насправді ж, арійські корені є не лише в усіх індоєвропейців, а й в інших рас (негроїдів Африки, китайців, індіанців обох Америк).

Слово "Аристократ" грецьке походить від слів "аріїв влада". На честь аріїв названа Індонезійцями Нова Гвінея, в якій живуть папуаси. Вони називають її "Іріан Джая" (перемога аріїв). В Полінезії арії були відомі як аріки, алії, арії. З них сладалася правляча верхівка полінезійців. На островах Кука є навіть парламент аріків.

В Ізраїлі є найдавніше місто людства - Арріха (Єрихон), назване на честь аріїв.

Араби з латини перекладаються як Аб (із) Ар (аріїв).

3200 років до н.е. арії з Лівого берега Дніпра почали завойовувати слов'яномовних трипільців. Закінчили в 2700 роках до н. е. Чоловіків трипільців арії вирізали майже всіх. Українці по чоловічій лінії походять від трипільців лише 22% чоловіків і 60% жінок. Як бачите, арії взяли собі трипільських жінок за дружини і перейняли їхню слов'янську мову.

В 1800-1500 роках до н. е. арії з України рушили на завоювання Індії. Ось чому не можна вважати санскрит за прамову людства. Несучи слов'янські слова в Індію слов'яни пеласги, нащадки Пуластьї (правитель трипільців), ці слов'яни зазнавали впливу всіх мов що були на їхньому шляху від України до Індії. Впитували чужинські слова, викривляли свої слова. Таким чином і витворилася мова санскрит, як суміш усіх можливих азіатських мов, що були на шляху слідування аріїв. В Україні ж арії нікуди не уходили а безперервно жили на своїх землях і з іншими народами майже не мішалися.

В українців 55% в чоловіків арійської гаплогрупи R1a (східноарійська генетична гаплогрупа), 5% в чоловіків арійської гаплогрупи R1b (західноарійська генетична гаплогрупа) і 22% трипільської гаплогрупи I2a.

Генетичні карти

Розселення аріїв з України 3000-1500 р. до н. е.

Генетична карта Європи 6000 років до н. е. Буго-Дністровська культура мала генеичну гаплогрупу R1a (східноарійську). В 55% чоловіків УКраїни - ця гаплогрупа

Генетична карта Європи 4000-3500 років до н. е. Трипільська культура позначена як носії гаплогрупи I2a (в 22% українських чоловіків - ця гаплогрупа)

Поширення гаплогрупи R1a (східно-арійської) в наш час у чоловіків Євразії

Поширення серед чоловіків в наш час трипільської (праслов'янської) гаплогрупи I2a. В Українських чоловіків її 22%

І ось книга, яка лягла в основу даного відео:
"Михайло Красуський - Давність української мови"
http://nacionalist.at.ua/news/mikhajl...
Книга українською мовою
Відкривати лише через vpn (сайт було створено на російській платформі ucoz, яку без vpn не передивишся). Раджу browsec vpn.
або тут російською мовою
https://archive.org/download/ukrmovyd...

Плейліст "Українська культура в інших народів"
• Українська культура у інших народів

Плейліст "Українці - Арії"
• Українці - Арії

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram