Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

ЗУСТРІЧ ПРЕЗИДЕНТА ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «УКРАЇНА-2050» ЕВГЕНА ЧОЛІЯ З ГОЛОВОЮ ВЕРХОВНОГО СУДУ ВАЛЕНТИНОЮ ДАНІШЕВСЬКОЮ

11 Вересня, 2021


27 серпня 2021 року відбулася зустріч Президента Громадськoї організації (ГО) «Україна-2050» Евгена Чолія з Головою Верховного Суду Валентиною Данішевською.

Евген Чолій представив головні напрями діяльності ГО «Україна-2050», серед яких утвердження верховенства права, покращення здійснення правосуддя, протидія дезінформації проти України та української діаспори на міжнародному рівні.


Голова Верховного Суду Валентина Данішевська розповіла про: шкідливий вплив дезінформації, що формує стійкі негативні стереотипи стосовно судів та суддів; значну завантаженість суддів в Україні – з розрахунку кількості справ на одного суддю; необхідність формування «судової культури» у суспільстві.
Учасники зустрічі обговорили питання доброчесності та кваліфікації суддів, діяльності Вищої ради юстиції та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, системи виконання судових рішень, а також подальші кроки для покращення судової системи, у тому числі конференції за участі суддів з інших держав та фахових міжнародних організацій задля обміну досвідом та об’єктивного аналізу питання судової реформи в Україні.

У зустрічі також взяли участь Виконавчий директор ГО «Україна-2050» Мирон Найда і Член Ради директорів ГО «Україна-2050» Роман Панчук.

Інформацію про зустріч можна також переглянути за такими посиланнями:

● https://supreme.court.gov.ua/supreme/pres-centr/news/1171310/

● https://court.gov.ua/eng/supreme/pres-centr/news/1171310/

● https://www.facebook.com/supremecourt.ua/posts/1029955171112701

Громадськa організація «Україна-2050»

ngo@ukraine-2050.org

www.ukraine-2050.org

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram