101 причина любити Україну

5 Травня, 2021  

Інформаційно-освітня робота з вивчення і популяризації національної історії та культури, з урахуванням дистанційної форми роботи з метою формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, пошани до видатних історичних діячів, готовності до виконання громадянських обов'язків на кращих зразках історії рідного народу, його досвіду, традицій, освіти та культури, а також з метою поширення використання інформаційно-комунікаційних технологій та їх засобів. Для проведення виховної роботи здобувачі освіти ВХПУ №19 смт. Гриців були належним чином повідомлені про захід у вайбер-групах та на сайті навчального закладу http://vhpu19.ucoz.ua/news/virtualni_... Для роботи використовували рекомендовану веб-сторінку онлайн музеїв http://incognita.day.kyiv.ua/exposition . Після перегляду здобувачі освіти, які наразі є на карантині, надсилали свої фотозвіти й відгуки. Здобувачів освіти, які під час карантину проживають в гуртожитку закладу, ознайомлювались з культурним надбанням української історії, етнографії та антропології в комп’ютерному класі училища. Музичний супровід: "Квітка-душа" (з репертуару Ніни Матвієнко)

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram