Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

ДЛЯ РОЗУМІННЯ СИТУАЦІЇ ЩОДО ВАКЦИНАЦІЇ ( одні пишуть - інші читають, а недуга забирає життя))

26 Жовтня, 2021

Україна: ДЛЯ РОЗУМІННЯ СИТУАЦІЇ ЩОДО ВАКЦИНАЦІЇ
1. В Україні не проводиться ніякої вакцинації, а відбуваються клінічні дослідження лікарського засобу, призначеного для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію коронавірусної хвороби (COVID-19).
Це прямо вказано Наказом МОЗ України від 20.08.2021 № 1775 «Про проведення клінічного випробування та затвердження суттєвої поправки до протоколу клінічного випробування лікарського засобу, призначеного для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію коронавірусної хвороби (COVID-19)» (https://moz.gov.ua/article/ministry-mandates/nakaz-moz-ukraini-vid-20082021--1775-pro-provedennja-klinichnogo-viprobuvannja-ta-zatverdzhennja-suttevoi-popravki-do-protokolu-klinichnogo-viprobuvannja-likarskogo-zasobu-priznachenogo-dlja-zdijsnennja-zahodiv)
Стаття 28 Конституції України встановила: «Кожен має право на повагу до його гідності.
Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню.
Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам».
2. Обов'язковим профілактичним щепленням для запобігання поширенню інших інфекційних захворювань є щеплення на туберкульоз, поліомієліт, дифтерію, кашлюк, правець та кір в Україні. Обов’язкового щеплення від хвороби COVID-19 законодавством не встановлено. Це прямо вказано ЗУ «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» (Відомості Верховної Ради України (ВВР). 1994. № 27. ст.218), а саме статтею 27:
«Профілактичні щеплення
Профілактичні щеплення з метою запобігання захворюванням на туберкульоз, поліомієліт, дифтерію, кашлюк, правець та кір в Україні є обов'язковими.
Обов'язковим профілактичним щепленням для запобігання поширенню інших інфекційних захворювань підлягають окремі категорії працівників у зв’язку з особливостями виробництва або виконуваної ними роботи. У разі необґрунтованої відмови від щеплення за поданням відповідних посадових

США:По той бік новин

Рішення Верховного суду США про «скасування загальної примусової вакцинації від Білла Ґейтса» не існує в природі. В Америці ніхто не примушує робити щеплення від СOVID-19. Щонайбільше — закликають. Фонд Білла та Мелінди Ґейтс дає гроші на підтримку програм охорони здоров’я, і ​​це не залежить від федерального фінансування.

Власне, це і є все спростування. Важко написати щось більше про те, чого не існує. Особливо, коли цей фейк з російськими вухами щонайменше вже рік циркулює в соцмережах і месенджерах практично без змін.

🚫Пристебніть паски безпеки, ми нагадаємо, про що ж фейкороби так вперто брешуть:

«Білл Ґейтс, головний інфекціоніст США Фаучі та Біґ Фарма програли позов у Верховному суді США. Вони не змогли довести, що їхні вакцини протягом останніх 32 років були безпечні для здоров’я громадян». Ще раз: це БРЕХНЯ.

Ну і далі вже знайома нам маячня: «мРНК вакцини втручаються в генетичний матеріал пацієнта і змінюють індивідуальний генетичний матеріал. Це генна ЗБРОЯ! Всіх землян зібралися знищити, а ті, що виживуть — стануть ГМО!

👉Спростування

✔️Почнемо з останнього твердження. Насправді РНК-вакцина не може змінити генетичний код людини через приєднання до її ДНК. Деякі віруси, такі як ВІЛ, вбудовують свій генетичний матеріял у ДНК своїх господарів за допомогою спеціялізованих ферментів. РНК-вакцини не містять цих ферментів. Тому немає ризику, що їхній генетичний матеріял змінить нашу ДНК http://bit.ly/3aPyShC

Отже, ні про яку біологічну зброю не йдеться. До речі, до появи вакцин від COVID-19 людей так само лякали аналогічними фейками про сам вірус. І про те, що коронавірус — це біологічна зброя теж було. Ось наше спростування https://bit.ly/3gL35AA

✔️Вакцинація від COVID-19 у США добровільна. Може роботодавці й хотіли б запровадити вимогу обов’язкового щеплення для працевлаштування, але експерти сприймають скептично шанси на те, що їм це вдасться http://reut.rs/3rp9sOY Навіть в армії третина військовослужбовців США відмовились приймати добровільну вакцину проти коронавірусу http://cnb.cx/3kN5NrA

✔️Тепер про «рішення» Верховного суду. Фейкороби докладно цитують його «вирок»: буцімто «вакцини ніколи не тестувалися на якість і не мали доведеної безпеки чи ефективності протягом понад 30 років». Оскільки такого рішення просто не існує в природі, то й ці твердження бізпідставні.

Оцінкою якості та безпечності вакцин займаються авторитетні організації в галузі охорони здоров’я — ВООЗ, Управлінням продовольства і медикаментів (FDA) тощо. Близько 30-70% часу виробництва вакцини йде на контроль її якості. Навіть після того, як вакцина отримала ліцензію, її зареєстрували і почали використовувати — контроль за якістю і безпечністю не припиняється ніколи http://bit.ly/3uVhMIo

Тут можна проглянути “шлях” вакцин від отримання дозволу на маркетинг до фармацевтичного нагляду https://bit.ly/3bgisQW

✔️У вигаданому рішенні суду також йдеться про те, що «Фундація Ґейтсів, ВООЗ та CDC (Центр контролю за захворюваннями) більше не отримуватимуть фінансування від уряду США — уряд програв великий суд щодо вакцин».

Оскільки ніякого суду не було, то й всі наслідки — вигадані. Центр контролю за захворюваннями продовжують фінансувати урядовими коштами. Екс-президент США Дональд Трамп справді заявляв, що США більше не робитимуть внесок у Всесвітню організацію охорони здоров’я. Але з судом це ніяк не пов’язано.

До того ж одним із перших рішень нового президента США Джо Байдена було повернення країни в організацію. При чому не з порожніми руками, а з внеском — $200 млн http://bit.ly/2NWLI6w

Фундація Ґейтсів взагалі ніяким боком до всього цього не причетна. Білл і Мелінда Ґейтси дають гроші на підтримку програм охорони здоров’я, але це жодним чином не залежить від федерального фінансування.

✔️Уперше цей фейк з’явився ще в квітні минулого року. На нині вже видаленому відео невідома людина зачитувала статтю з BeforeItsNews, в якій йшлося про вище спростовані побрехеньки. Ще тоді їх спростували незалежні фактчекери http://bit.ly/2PsSuRA, http://bit.ly/3c8knWK

Компанія NewsGuard, яка займається оцінкою надійності сайтів, описує сайт beforeitsnews.com як такий, що публікує неправдиву інформацію та теорії змови, не дотримується базових стандартів точности та підзвітности.

З цього от англомовного сайта-сміттярки фейк і переклали російською в країні-агресорі. Наші «добродії» не стали заморочуватися і просто дослівно почали його поширювати в українському інформаційному просторі. Будь ласка, дотримуйтеся інформаційної гігієни. Не тягніть до нас усе, що погано лежить на російських сайтах. Що добре лежить — теж не тягніть.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram