Історія церкви ЖАННА дАРК

28 Березня, 2021  

Жа́нна д'Арк (фр. Jeanne d'Arc, старофр. Jehanne,[9]; приблизно 1412 — 30 травня 1431), прізвисько — Орлеанська Діва (фр. la Pucelle d'Orléans)[10] — вважається національною героїнею Франції за її роль під час Ланкастерської фази Столітньої війни, і була канонізована як католицька свята. Народилася в селянській родині в Домремі-ла-Пюсель на північному сході Франції. Жанна стверджувала, що бачила видіння від архангела Михаїла, Святої Маргарити та святої Катерини Александрійської, що вказували їй підтримати Карла VII та звільнити Францію від англійського панування наприкінці Столітньої війни. На той час, непомазаний король Карл VII відправив Жанну в облогу Орлеана в складі армії допомоги. Вона набула народної популярності після успішного зняття облоги лише за дев'ять днів. Кілька додаткових швидких перемог призвели до коронації Карла VII в Реймсі. Ця довгоочікувана подія підняла французький моральний дух і відкрила шлях до остаточної перемоги французів під Кастільйоном у 1453 році.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram