Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

"Мандрівка у космос" дітей з Української суботньої школи в Мадриді "Нове Покоління"

8 Травня, 2021

Сьогодніродині дітям з українських та змішаних родин в Іспанії, які є учнями Української суботньої школи в Мадриді "Нове Покоління" . Ми запрошуємо їх і батьків та друзів на незвичну подорож -"Мандрівка у космос" України.
Космічна тематика завжди цікавить дітей. Зорі, планети, інопланетяни, ракети, галактика — слова, які заворожують дитину й нашорошують її вушка, а уява творить картини які ми вирішили показати Заслуженому художнику України Олегу Шупляку, якого журналісти нарекли Український Сальвадор Далі. Та Олег Шупляк піднявся више, в земний космос буття українського народу і своїми творами возвеличив Україну до небес.
Ось який космос вирує в душах та серцях українців, які живуть і творять в Європі та Олега Шупляка Маестро Двозорів і картин ілюзій, який живе в Бережанах, а його твори мріє побачити Європа.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram