Підтримати

МОВЧАТИ про ГОЛОДОМОР треба у молитві при запаленій свічі, споглядаючи колажі, з музею Голодомору в Києві...

26 Листопада, 2021

Плакат литовського фотохудожника Юозаса Валюшайтіса.
МОВЧАТИ про ГОЛОДОМОР треба у молитві при запаленій свічі, споглядаючи колажі, з музею Голодомору в Києві..., які створив автор Меморіалу Анатолій Гайдамака, Народний художник України. Ми попросили його зробити кілька світлин з музею,бо в інтернеті не знайшли на офіційному сайті музею не багатослівно написано про музей, шо: Автор ідеї Меморіального комплексу — Народний художник України Анатолій Гайдамака. Головний архітектор проекту — Юрій Ковальов, скульптори — Микола Обезюк та Петро Дроздовський. Цитати на алеї «Чорних дошок» підібрав Народний художник України Микола Сядристий.
Акт готовності будівлі до експлуатації підписаний 24 грудня 2009 року. Меморіал зданий в експлуатацію 12 липня 2010 року.
В меморіалі Голодомору в Києві в день відкриття були великі пано з архівних фото яких так мало збереглось. І коли я хотів показати Європі через 11 років після удосконалень та доповнень меморіалу, то не знайшов їх на жожному сайті офіційному і неофіційних, попросив автора Меморіалу, який виграв 13 років тому конкурс і творив своїм досвідом творця кращих музеїв світу цю біль українського народу. Я це бачив в музеї ттоді при відкритті, а зараз ці докумети недійсні, не є сучасні, треба зробити музей як в Європі. Шановні Європа не мала і дасть Бог ніколи не матиме таких втрат і такого геноциду проти найменшої країни чи окремої спільноти і нації.Багато країн визнало і засудило це як геноцид,а ми вдосконалюємо біль народу, експозицію яку достатньо раз в житі побачити щоб Пам'ятати Вічно... Дивіться і вибачайте за якість світлин це робочі екскізи художника і автора першої експозиції з якою в мільйонів українців та іноземців пам'тають образ найстрашного геноциду- насильства голодом яке відоме на Землі.

Не маю слів... Мене болить душа за ненароджених і убієнних в 1932-1933 роках і тих, що творили головну житницею Європи...

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram