Музика то життя у вібраціях таланту: -«Троїсті музики» Василь Гекер (скрипка), В. Овчарчин (сопілка), А. Бойчук (цимбали) та А. Мітін (бубон).

18 Жовтня, 2021


Музика – життя...
«Скрипка - то одного душа. Цимбали - то іншого життя. Вони ще були зовсім малими, але вже тоді в їхні серцях жила музика. Один Василько виходив на свій хутір і починав награвати чарівних коломийок, а інший підхоплював ті пісні своїми дзвінкими цимбалами.
«Троїсті музики» з Національного академічного оркестру народних інструментів: Василь Гекер (скрипка), В. Овчарчин (сопілка), А. Бойчук (цимбали) та А. Мітін (бубон). Виявляється, скрипка не була для України запозиченим інструментом. Її предок — гудок. У XVIII столітті скрипка стала концертним інструментом. Без «Троїстих музик» не обходилось жодне свято. Сучасні «Троїсті музики» виконали кілька українських народних мелодій і викликали захват у публіки.

Всі ці віртуози вийшли з однієї колиски талантів і коли з найвищих фестивальних помостів заявиш, що село Мишин - це колиска найкращих народних музик у Галичині, то ні на грам не помилишся і не перебільшиш ні на йоту. Звідси пішли по світах такі віртуози, як народний артист України, неперевершений сопілкар - Василь Попадюк, а також його син Василь - знаменитий скрипаль, "український Паганіні". Ще один скрипаль-віртуоз Василь Гекер, уславлений цимбаліст дуету "Писанка" Іван Кавацюк, фольклорист, який чудово володіє усіма гуцульськими народними інструментами Михайло Тимофіїв, скрипаль Дмитро Біланюк та багато інших.


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram