Підтримати

На мистецькому фронті Перемога - пісня яка скаже правду про Україну всьому світу

16 Травня, 2022

Таке важливе слово "Перемога"! Поки що на Євробаченні. Але ми знаємо, що з маленьких досягнень будується найбільше - наша Перемога у війні з рашизмом.
Власне, виступ хлопців Kalush Orchestra на "Євробаченні": Допоможіть евакуювати людей з "Азовсталі" був величезним музичним переможним залпом у ворожий стан, який підтримав весь світ. Та й сама композиція, присвячена матері, якій болить за синів і дочок, - раз, зроблена у синергії сучасного репу і глибокої автентики - два, виконана на потужному драйві - три, не могла не зачепити. Навіть заклик - підтримати Маріуполь і бійців "Азовсталі" - прозвучав, як природне продовження теми виступу. Перемога калуських хлопців у такому титульному конкурсі - це, з одного боку, визнання якості музичного продукту, а з іншого - це колосальний вияв підтримки народів світу, це ніби кожен житель планети Земля сказав: "Українці, ми вам віримо, ви сильні, ви маєте перемогти!
P,S. Сьогодні об 11:00 Kalush Orchestra на офіційному You tube каналі представили кліп на пісню "Стефанія", знятий у Бородянці, Ірпені, Бучі. https://www.youtube.com/watch?


More Записи for Show: Радіо Українська хвиля з Європи
Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram