Україна - це українці
Підтримати
Підтримати

НЕБЕСНЕ ДЗЕРКАЛЬЦЕ ДУШІ В ЛЮБОВІ

2 Серпня, 2021

І хочеться любити і кохати,

Впиватись щастям в усмішці й сльозах,

І всю любов ,як світло день віддати,

Та й хмаринкою розтануть в небесах.

То є рядки поезії Анни Дущак,

Після нічної  розмови з Ксенією Гапій задумався, а як світить нам із-за межі вічності Душа Анни Дущак.  І  зразу наснилось то особливе дзеркальце з небес і хмаринок, яке віддзеркалює нам якраз стан нашої душі після читання безсмертної поезії нашої посестри що вже там на небі.. ці рядки  стали  її заповітом і звершеним бажанням.

12 років тому ще за життя Анни, вона сама набирала на комп’ютері вірші, це потребувало особливих зусиль можливо більших як навчених за роки писати ручкою букву до букви. Я й не міг тоді у 2006-2009 роках здогадатись що то є нова книга якій судилось бути макетованій в Канаді, чоловіком її найкращої подруги Ігорем Гапій, а редактором упорядником стала Ксенія Гапій. Ця здається 7 книга Анни має символічну назву образ з її вірша ЗАЛОТИЙ ВАЛЬС…., а ще в кінці книги чотири чистих аркуші, як недописане і не здійснені мрії Анни, то нам послання з небес, щоб пам’ятали і читали.

Міжнародний благодійний фонд «Українська друза» зібрав не байдужих людей з різних країн світу і вирішив на порталі створити віртуальний музей Анни Дущак де буде майже все про неї і зможе кожен долучитись вислати свій спогад від зустрічі з Анною чи її поезією. Цей музей стане доступним у всьому світі і навіть в Антарктиді де є у нас друзі що слухають радіо. Якраз там зазвучить Анна свої голосом та нашим прочитанням поезії. Цим самим вона стане доступна й незрячим, лікуватиме їх словом та красою.

Поки, що наш оргкомітет чи Громадська Рада по створенню музею не тільки віртуального а й реального, у хатині де народилась Анна, яку зараз треба рятувати, а багаторічні обіцянки влади поки не здійснились то створимо ми Народний музей Анни Дущак.

До Ради по створенню музею за їх згодою долучаються:

- Анатолій Гайдамака - Народний художник. Лацреат Державної премії імені  Тараса Шевченка, Академік.

-Петро Олар – кінорежисер, журналіст і поет автор фільму «Прийшла до Вас» ( Литва)

- Ксенія Гапій – подруга Анни, якої і вдень і вночі чекали у Тисовець і то було свято поезії, любові та щирої дружби. (США)

- Коваль Василь – староста села Тисовець. Діючий та небайдужий який знає де знайти майстрів та з чого прокласти дорогу ( Україна)

- Лариса Левіна – журналіст ,  подруга Анни, писала статі та передмови до книг Анни Дущак.  ( Сторожинець. Україна)

- Лариса Недін – заслужена актриса України, викладач театрального університету імені Карпенка- Карого (м. Київ Україна)

-Василь Тодоренчук – Голова Велико-Кучурівської громади, який знає та підтримає разом з громадою створення цього музею фінансово. ( Україна)

Петро Брижак – громадській та політичний діяч, який вже долучився до створення пам’ятника Анні Дущак, а зараз буде комікувати, між владою, міністрами від культури, робити їх не байдужими до цієї народної ініціативи.  Музею Анни Дущак БУТИ !

До нашої ініціативної групи може долучитись кожен хто читає, слухає пісні та Вірші Анни, а ще хоче допомогти зробити добру справу для майбутніх поколінь.

Документи, речі та спогади можна надсилати на фізичну адресу

МУЗЕЙ АННИ ДУЩАК, вул. А. Дущак с. Тисовець , Чернівецька область Україна.

Або на віртуальну адресу порталу та сайту:

Кошти на підтримку музею та видання повного зібрання творів надсилайте на благодійний фонд «Українська друза»

Ви можете надіслати пожертву і отримаєте через 90 днів в дарунок книгу де замість автографа буде фото і штамп з подякою від Анни.

Кошти у євро та іншій валюті надсилайте за такими реквізитами банку:

Intermediary:  SWIFT   CITIUS33 – CITIBANK New York

Accont:           STATE OSCYADNY BANK OF UKRAINE.

SWIFT: COSBUAUKCHV OSCHADBANK CERNIVTSI

БО «МШЖНАРОДНИ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД   «УКРАЇНСЬКА ДРУЗА»

р/р. IBAN UA 853563340000026001302824077 -дол. США

р/р. IBAN UA 903563340000026001302824077 -дол. Євро

р/р. UA 803563340000026001302824077 -дол. США

ТВБВ №10025/0144

Філія- Чернівецького облуправління АТ «Ощадбанк» Код банку-356334 код ЄДРПОУ- 43166302

Кошти висилати з поміткою благодійна допомога на музей Анни Дущак

Відповідальність за використання пожертв і меценатських коштів на створення і налагодження роботи музею є директор фонду Петро Олар

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Copyright 2021 - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram