Підтримати

Оріяна Доценко: Мала особистий інтерес для експерименту - виділити й визнати свій совок, щоб видалити його із власного софту

19 Лютого, 2023

🌺Нумо пірнемо у віртуальну мережу, де живуть думками й почуттями мільярди людей. Розглянемо одну з типових спільнот, де українці застосовують совкові побутові практики (СПП) та ламають своє життя, знищують своїх мужів, дружин, руйнують свої сім'ї.
🌺Мій соціальний експеримент передбачав активну участь у комунікації, тому маємо результати польових досліджень. Не буду називати спільноту, про яку йдеться в цьому дописі, щоб не робити реклами. Мала особистий інтерес для експерименту - виділити й визнати свій совок, щоб видалити його із власного софту. Це боляче, але операція потрібна. Після завершення експерименту видалила свої дописи, коменти та емоджі, адже після себе треба прибирати.
🌺Віртуальний світ (наші думки й почуття) - це те місце, куди ми спрямовуємо увагу, щоб витягти якісь речі в дійсність.
🌺Практично це значить, якщо часто кидати спис у намальованого чи уявного бика, то це збільшує шанси вполювати бика.
У віртуальному світі "бик" і "спис", "їжа", "смачно" є символами. Мова є символічна система.
🌺Символічна система - це гак, яким ми ловимо речі у віртуальній хмарі і дістаємо їх у дійсність.
😊"Нема слова - нема предмета", - колись давно казав мій чоловік майбутній журналістці моїй сестрі Каті, а вона не йняла тому віри і намагалася доказати зворотнє... було весело 🙂 .
🌺Існує лише те, що назване. Повторення слів, почуттів, бажань, ментально-емоційних дій це є справжня магія, що творить дійсність з НІЧОГО. Дійсність має магічний характер. Магія не є факультативною. Людина ПРИРЕЧЕНА формувати дійсність.
🌺Таким чином, символічні системи визначають все.
Символічні системи визначають, як я пройду своє життя. Як корабель назвеш, так і попливеш. МОВА МАЄ ЗНАЧЕННЯ.
🌺Ми вже розглядали особливості та онтологію совкової символічної системи. Там, коротко кажучи, людина є твариною - самкою чи самцем з базовою функцією "секс/парування".
🍁Загалом, совкові побутові практики поширені скрізь, де тільки носій совкового софту вікриває рота... В певних спільнотах концентрат совка зашкалює. А це нам і потрібно для розгляду. Хочеш зрозуміти явище - збільш його. Отже, приклади застосування совкової символічної системи беремо із однієї зі звичайних українських розважально-вигулювальних жартівливих 😄 фб-спільнот:
🟤Попросила кума прийти павутинячко зняти, бо чоловік півроку в Польщі... 🟤 Чи приступна я фортеця, залежить від калібру ваших гармат. 🟤 Хочу, штоби за мной бєгало много мужиков 🟤 Настоятелька монахиням: привезли моркву, але не радуйтеся, вона терта... 🟤 Шукаю того, з ким буде норм по вечорах жерти)) навіть в пастєлі... 🟤 Чому жінкам так шкода показати розкішницю в приватних повідомленнях перед здибанкою?) 🟤 Нє іграй с сєрцем жєнщіни - ано у нєйо адно. Іграй с сіськамі - іх двє. 🟤 Деякі полюблять жінку не тільки з дітьми, а й з її чоловіком. 🟤 Шо робить, коли не заводиться любов? - Подуйте у вихлопну "Бах-бах, трах-трах, буль-буль, шльоп-шльоп)))))"
🟤 Брітанскіє учьониє вияснілі, шо чем чєлавєк актівнєє в группє, тєм он лучше в пастєлі. 🟤 Наташа помилась, шкіра стала гладенька, тому Юра впав з неї три рази. 🟤 Дєвушка, у тєбя много ізюмінок, хоть кампот варі. Або кєкс роби. Ти дагаварівай, бо фантазія дікая. 🟤 Ви йдете на побачення абсолютно голим/голою і можете взяти тільки одну річ на першу літеру вашого імені. Що це буде? 🟤 Вазвращаєм супружескіє далгі... бистро, качествєнно, можно в составє групи. 🟤 Что азначают скобкі? ) Улибка )) Люблю тєбя ))) Хочу тєбя )))) Хочу тр@хнуть тебя ))))) 🟤 ...з ким би...🤔😎🙃😉😁 🟤 Таааак.., у кого був секс в старих труселях 😃 - Скучно, не спиться і фантазія разигралась 🟤 Стірка стоіт, посуда стоіт, у мужа стоіт! Бл@... за шо хвататься? 🟤 Молодой чєлавєк, купітє букєтік дєвушкє, нєдєлю будєт стаять. - Обалдєть, дайтє два. 🟤 художник намалював класифікацію поп) шукаємо свою) Жаль нізя обнаженку)) 🟤 Сєводня узнал, што самка лєнівца, чтоби найті самца, вилазіт на дєрєво і арьот... Пачєму люді так нє дєлают? 🟤 Мужики: дєвушкі толька і могут шо ногі раздвігать. 🟤 Зарядка вашей мабілкі паказиваєт возраст вашева будущєва любовніка... 🟤 А у вас буває так, що як вибісить чоловік, то зразу хочеться завести коханця?!...
🌺Чому я навела приклади таких неприлічних цитат? Гляньмо правді в очі. Це вповні поширені фрази, які можна почути в громадських місцях, у мережі, в транспорті, на телебаченні, в мистецтві... Це норма, коли чоловіки практикують совок (матюки) при дітях, літніх людях і вважають це просто почуттям гумору. Рідко зараз знайдеться чоловік, який захистить дітей і жінок від матюків. І не тому що чоловіки не відважні, а тому, що вони вважають совок за соціальну норму.
🌺Наші воїни захищають країну від зовнішнього агресора. Де та армія, що захистить наші доми, сім'ї від внутрішнього ворога - СОВКА?
🌺Наша задача - розкрити вартість совкових текстів та практик.
🌺Ви легко зруйнуєте довіру, вірність, самоповагу і свій шлюб, ставши чорним магом блуду лише за наявності трьох умов у комунікації:
1️⃣тема (інтим),
2️⃣контакт (ваша участь репліками чи емоджі),
3️⃣усамітнення (дружба з чужим/чужими представниками протилежної статі БЕЗ відома вашої половинки).
🌺Онтологія Модерну, що винесла метафізику за рамки вартого уваги, розглядає людину виключно як біологічний механізм (тобто тварину). Ігнорується, осміюється та принижується ментально-емоційна складова людини - те, що на хліб не намажеш.
🌺Узагальнимо базові віртуальні речі, які більшість українців прагнуть зробити дійсністю, не усвідомлюючи силу власної магії.
❎️ Більшість українців (статистика каже про 80-90% зруйнованих шлюбів) стали магами, що запрошують у дійсність блуд та руйнують вірність, довіру, повагу, захоплення одне одним, взаємопідтримку... На рівні особистому та національному відчуваємо великий біль, горе й пустку від розриву сердечних зв'язків - елементарних людяних стосунків.
🌺Вище наведені приклади совка вважаються гумором, мають викликати сміх. Саме момент сміху (контакту із совком) є тією миттю, яка руйнує серця.
🌺Наше суспільство успішне. Воно успішне в тому, куди розвернена увага більшості. Яке суспільство утвориться внаслідок постійного проговорювання ттх (тактико-технічних характеристик) статевих органів (та меншою мірою органів травлення): кількість, об'єм, час, сила, взаємозамінність, універсальність застосування і подібне?
🌺Видно, на що розвернена нація. Японці - технології, робототехніка. Німці - техніка, економіка. Американці - стратегії розвитку. Українці - варіанти блуду? З огляду на тему, не дивно, якщо нашим продуктом будуть розбиті сім'ї, економічна депресія... і торгівля самотніми враженими людьми - чоловіками для важких робіт, жінками для сексуальної експлуатації.
🚹Так, одружений чоловіче, зайшов увечері в приват, фліртонув із незнайомкою, отримав дозу гормонального сексу - значить зробив свій посильний вклад у збільшення вірогідностей, щоб твою дочку продали у бордель за кордон.
🚺Так, заміжня жінко, вигулялася у компліментах з чужими чоловіками поки твій муж у ЗСУ - зробила свій посильний вклад, щоб сини були не господарями, а опущеними наймитами - невдахами на чужих роботах.
●●●
🌺Статеві маги (або, в термінах совка, мудаки й бички) малюють в уяві постійне спарювання з багатьма партнерами. Працюють з підвищенням імовірності втілення бажаної моделі життя (а точніше "жизні"). Після цього ритуалу вірогідність спарювання учасників месси стає більшою. Працюючи з вірогідностями, маги спостерігають колапс варіантів до єдиної бажаної дійсності, яку ж і створили самі: безлад у стосунках, "випадкові" зради, самотність, демотивація, лінь, бідність...
🌺Втілення ритуалу невідворотне. Наша цивілізація має магічний характер. Ми приречені це робити. Ми приречені витягувати із хмари вірогідностей конкретні речі певними ритуалами, інструментами.
❤Наше завдання - повернути людині управління дійсністю.
❤️Це можна робити через розвернення уваги на достойні конструктивні теми, створення благодатних ментально-емоційних зв'язків з рідними, де метафізика (вірність, довіра, вдячність, захоплення) в пріоритеті.
❤️Наша задача пізнати закони вторинної природи (цивілізації) і почати тягати золото з "НІЧОГО".
❤️Наша задача - перетворити соціальні науки з описових у трасформуючі та прогностичні.
Завдання переходу з онтології рабства до онтології свободи - чистити ноосферу так само, як ми чистимо смітники. Це задача для мого покоління. Це задача для людства, що знаходиться в кризі❄️❄️❄️ Модерну.
❤️Наша задача повернути людям зір, свободу. Людина в потенціалі має всю владу над дійсністю, просто треба освоїти механізм. Чим і бажаю займатися 😉

Оріана Доценко, Дружина, мати 5 синів, та блогер радіо Українська хвиля з Європи.
#задачі_фазового_переходу
#совок
#шлюб
#емоційна_зрада

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram