Пошукова система Всесвіт: проводимо експеримент з практичної метафізики

22 Квітня, 2021  


Увага, починаємо експеримент з практичної метафізики. Заходимо в будь-яку пошукову систему Інтернету і набираємо ключові слова «злочин, брехня, убивці». Ого! В якому жахливому світі ми живемо! - навколо суцільні страждання, а більшість населення – маніяки. А тепер спробуємо пошукати щось інше, наприклад «щастя, любов, вдячність». Неймовірно! Навколо суцільне свято, а люди – просто ангели і святі! З реальними адресами і телефонами!

Справді, сучасні інформаційні технології дозволяють краще зрозуміти, в якому світі ми живемо. Якщо використовувати новітні метафори, то Всесвіт – це грандіозна пошукова система, в якій кожен може знайти те, чого прагне його душа. А в ролі пошукових слів виступають наші емоції, думки і слова.

Отже, про що думаємо і про що говоримо, те й притягуємо до себе. Якщо людина думає про неприємності – вчорашні чи майбутні – то вона притягує їх до себе і формує навколо відповідний простір. Якщо ж людина думає про речі чисті та святі – вона притягує до себе світлих людей і гармонійні події.

Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам. Кожний бо, хто просить, одержує; хто шукає, знаходить; хто стукає, тому відчинять (Добра новина Ісуса Хреста, сина Божого).

Здавалось би, все просто: думай про хороше – і воно саме притягнеться до тебе. Проте є одна «дрібничка»: людині дуже не просто керувати своїми думками. Скоріше, думки керують людиною. Вони самі – чи під впливом внутрішніх асоціацій, чи найменших зовнішніх подразників – виринають з підсвідомості і починають жити в голові людини самостійним життям.

То що тоді можна зробити, щоб негативні думки не виринали у свідомість і не забруднювали її? Відповідь на диво проста: треба видалити ці брудні думки з підсвідомості, тоді й не буде чому виринати.

Як цього досягнути?

По-перше, потрібно зменшити поточне інформаційне забруднення шляхом максимального прикривання каналів брудної вхідної інформації. Простіше кажучи, перестань дивитися телевізор, читати негативні тексти, перейматися важкими темами, спілкуватися з негармонійними людьми – настільки, наскільки це можливо. Шукай світлих людей і життєстверджуючі новини.

По-друге, контролюй свої думки та емоції. Пам’ятай, що радість – це природний стан людини, натомість тривога, страх, депресія – це неминучі прояви інформаційного забруднення. Тож як тільки людина відновлює чистоту свідомості, то відразу починає радіти, в яких би важких обставинах не була, навіть якщо вона в бою і йде на вірну смерть. Вчись у маленьких дітей: вони майже завжди радіють життю.

По-третє, здійсни цілеспрямоване очищення своєї інформаційної системи. Почни з базового 40-денного курсу Живого Слова – вже за тиждень тобі стане легше на душі, навколишній світ ставатиме світлішим, яскравішим, колоритнішим. Ще місяць роботи з текстами Живого Слова другого рівня – і ти помітиш, що навколо тебе вже змінився світ. Остаточне очищення досягаємо на третьому рівні за допомогою читання «кармічних форм» і перегляду «кармічних снів», сповнених любові й радості.
Після такого «капітального прибирання» підсвідомості твоя пошукова система буде генерувати тільки світлі запити і, відповідно, буде притягувати світлих людей і позитивні події. Тож не витрачаймо час: Всесвіт за нас!

Джерело:https://www.ar25.org/article/poshukova-systema-vsesvit.html

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram