Підтримати

Андрій Цаплієнко: Чому ми переможемо ?

8 Лютого, 2023


Чому ми переможемо? - Андрій Цаплієнко, український журналіст з передової дає грунтовну відповідь на запитання, що хвилює всіх..
Чому ми переможемо. Тому що за нами весь світ. Не просто політики, а звичайні люди.

І в цьому мене сьогодні переконала ось ця автівка.

Нещодавно дізнався, що одній наший артилерійській бригаді знадобилися деякі речі, які рятують життя та озброєння на полі бою.

Те, що треба гармашам, знайшли добрі люди з українського радіо в Литві. Але виникла проблема. Важливі речі важать пару тонн. Поштою до України не відправиш. Хто ж поїде?

І ось знаходяться інші добрі люди. В сусідній Латвії. Компанія «SIXT-Latvia» відправляє свій бусик до литовської Клайпеди, забирає важливий вантаж і везе його до України. Безкоштовно. А дізнались вони про проблему від колег з українського «SIXT». Тож зараз, коли ви читаєте пост, важливі речі для артилеристів вже підїжджають десь на фронт.

Україна, Литва, Латвія. Ми переможемо тому, що заради нашої перемоги звичайні люди з багатьох країн об’єднуються. В малих проектах і в великих.

До речі, українське радіо в Литві називається «Українська хвиля з Європи». https://radioukreurope.com/. Раджу послухати.

Джерело:https://t.me/Tsaplienko/25790 Пост в телеграм каналі Андрія Цаплієнко

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram