У Чернівцях розпочався Одеський кінофестиваль: розклад сеансів та вартість квитків, а ще роздуми режисера з Литви фільм якого не потрапив навіть в позаконкурсні покази, правда показують зараз війсковим в госпіталях та на заставах

20 Серпня, 2023

Я, Петро Олар кінорежисер, який створив більше 70 документальних фільмів, маю престижні відзнаки в галузі кіно починаючи з 1985 року, коли фільм "Спрага життя" було визнано кращим документальним фільмом прку про це писали газети "Правда", "Ізвестія", журнал "Огонек", а Роберт Рождественський показував якого щорічно в програмі Документальний екран, В часи Незалежної України я твворив за її межами документальне кіно, а такі фільми, як "Прийшла до Вас" про Анну Дущак, були показані на всіх континентах і навіть в Антарктиді. Та все це було, як і фільм-реквієм " Небесна сотня у фирій полетіла", " Спогад про війну за день до Перемоги" (2015 рік), "Рана Єропи" (2022 рік), "Ірпінь епохи відродження "(2022 рік) серія документальних фільмів " Медовий місяць Перемоги" (2023 рік) і ось Новий документальний короткометражний фільм , який я готовий показати навіть поза конкурсом про, що заявляв дирекції центру Івана Миколайчука, більше місяся тому, як заверщшив за свій кошт в Литві зйомки, але піддримки, або пояснення крім короткого читайте в інтернеті, як це можливо зробити не знайшов. Ось і зараз допремєрні покази перед Венеціанським фестивалем куди я повезу за два тижні свою нову роботу, документальний фільм про литовського кіногрежисера, професора що закінчив Гарвардський університет і прослав Україну своїм документальним фільмом "МАРІУПОЛІС 2" атором фільму якиц показав війну і Маріуполь всьому світу бук Ма́нтас Кведара́вічюс (лит. Mantas Kvedaravičius) Він народився 23 липня 1976 року в місті Біржай.(Литва) 1998 року закінчив історичний факультет Вільнюського університету. 2007 року отримав ступінь магістра соціальної та культурної антропології в Оксфордському університеті. У 2013 році в Кембриджському університеті захистив докторську дисертацію, опісля продовжив викладати у цьому виші теорію релігії, права і політики. Під час російського вторгнення в Україну працював кінодокументалістом у окупованому росіянами Маріуполі. Наприкінці березня був захоплений у полон рашистами і розстріляний, імовірно після тортур. Для того, щоби вдова Кведаравічюса змогла вивезти останки, було сповіщено про начебто загибель режисера від обстрілу і названо оманливу дату загибелі (точна дата смерті невідома).9 квітня 2022 року у Вільнюсі відбулося прощання з Мантасом. Я тільки еоротко бачив Мантаса в Ризі. А потім зустрічі з батьками, друзями з містом де я пожив і ходив його стежками радів сходу сонця розмовляв з сином який спеціально приїхав з Лондона на премєру фільма Мантаса " Маріуполіс 2"

Мій фільм: "Мантас, Той що загинув замість мене..." показую у війскових частинах та сільских клубах. В Литві дякуючи показам моїх фільмів про війну, за час війни вдалось через Міжнародний благодійний фонд " Українська Друза" зібрати кошти і передати для ЗСУ на фронт 37 тон маскувальних сіток, які захищають бійців від осколків, і разм з цим ще 14 автомобілів, дрони, тепловізори та медекаменти, турнікети і консерви. Та по це поговоримо після Перемоги а зараз є кіно і фестивль надіюсь, що від зборів за квитки бодай половина коштів піде для адресної допомоги на завершення війни і реабілітацію наших переможців, що захистили Україну.

А Вчора у Чернівцях розпочався Одеський міжнародний кінофестиваль. Чи потрібні такі розкішні та не першої необхидності заходи. Мабуть потрібні, але за іншим сценарієм бо багато з цих хто ходить в одесі чи Чернівцях червоною доріжкою після заверщення фестивалю будуть піжнімати тости в престижних барах Європи і обгоняти фітер на авто з українськими номерами автострадами ,Німеччини в час коли хтось з незнайомих їм українських воїнім вмирає під Бахмутом... Мене це болить.. алн фестиваль відвідаю і оплачу Мастер картою щоб допомогти фронту якщо мої мрії як і кіно документальні.
Петро Олар - кінорежисер, Герой українського народу, лауреат пресій Ексельсіор" ( Італія - !997 рік) та імені К , Чюрльоніса (Литва -2012 рік)
А це не реклама просто бонус для вас що можна крім мого кіно побачити на фестивальному екраі.
Квитки на фільми доступні онлайн, а також у касі Культурно-мистецького центра ім. І. Миколайчука зі знижкою 10% за умови оплати картою MasterCard.
Про це повідомляє molbuk.ua
Квитки за посиланням. Їхня вартість варіюється від 50 до 100 гривень.

Розклад сеансів

Культурно-мистецький центр імені Миколайчука

19 серпня

10:30 – “Батьківщина”, режисери Ганна Бадзяка та Олександр Михалкович.
13:30 – “Війна в моїй голові”, режисери Сергій Касторних та Олександр Авшаров. Показ за участі творчої групи фільму.

20 серпня

13:30 – “Крихка пам’ять”, режисер Ігор Іванько;
16:30 – “Памфір”, режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук. За участі творчої групи фільму;
19:30 – “Полум’яне небо”, режисер Крістіан Петцольд.

21 серпня

10:30 – “Область героїв”, режисер Артур Лерман. За участі творчої групи фільму;
13:30 – “Сашенька”, режисер Олександр Жовна. Показ відбудеться за участі творчої групи фільму;
16:30 – “На адаманті”, режисер Ніколя Філібер;
19:30 – “Мій Карпатський дідусь”, режисер Заза Буадзе. За участі творчої групи фільму.

22 серпня

10:30 – “Без права на дубль”, режисер Андрій Мозговий.
13:30 – “Деміург”, режисерка Оксана Семак;
16:30 – “Валерія виходить заміж”, режисерка Міхаль Вінік. За участі творчої групи фільму;
19:30 – “Ссавці”, режисер Себастьян Михайлеску.

23 серпня

11:30 – “Батьківщина – це простір у часі”, режисер Томас Хайзе;
16:30 – “Сивочолі гравці”, режисер Ден Лобб. За участі творчої групи фільму;
19:30 – “День незалежності”, режисер Володимир Тихий; За участі творчої групи фільму.

24 серпня

10:30 – “Мирний-21”, режисер Ахтем Сеітаблаєв. За участі творчої групи фільму;
13:30 – “Ми не згаснемо”, режисерка Аліса Коваленко. За участі творчої групи фільму;
16:30 – “ШТТЛ”, режисер Аді Вальтер. За участі творчої групи фільму;
19:30 – “Сестри”, режисерка Лінда Олте.

25 серпня

10:30 – “Civil pitch 2.0. Кіно, що наближає перемогу”, режисери Павло Дорогой, Леся Дяк. За участі творчої групи фільму;
13:30 – “Ти мене любиш”, режисерка Тоня Ноябрьова. Показ відбудеться за участі творчої групи фільму;
16:30 – “Звідку куди”, режисер Мачек Хамела. Показ за участі творчої групи фільму;
19:30 – “Правило двох стін”, режисер Девів Гутнік. Показ за участі творчої групи фільму.

26 серпня

10:30 – “Крик моєї крові: історія Gogol Bordello”, режисери Нейт Поммер та Ерік Вайнріб. За участі творчої групи фільму;
13:30 – “Дивертисмент”, режисерка Марі-Кастіль Менсьойно-Шаар.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram