Підтримати

Відомий Український Академік Анатолій Пешко Пропонує Світовим Лідерам Створити Світовий Уряд Зі Штаб-Квартирою в Києве

22 Квітня, 2023

Відомий Український Академік Анатолій Пешко Пропонує Світовим Лідерам Створити Світовий Уряд Зі Штаб-Квартирою В

Відомий український академік, перший віце-президент Академії економічних наук України Анатолій Пешко надіслав запрошення світовим лідерам із пропозицією створити Раду глобальної безпеки, співробітництва та розвитку світу зі штаб-квартирою в Україні.

За словами голови Всеукраїнського об’єднання громадських організацій “Народна Рада” України, завдання нової міжнародної організації – закласти принципи глибокої спеціалізації та кооперації між найрозвиненішими країнами світу, що дозволить все людство ефективніше використовувати свої природні, інтелектуальні та технологічні ресурси.

Анатолій Пешко зазначає, що з його економічних і соціальних розрахунків стає зрозумілим, що для розвинених країн світу існує лише один ефективний і доцільний шлях розвитку. Він полягає у створенні збалансованої міжнародної системи, де глибока спеціалізація та кооперація стосуватиметься не лише накопичення грошей і ресурсів, а й отримання невичерпних джерел енергії, виробництва органічної продукції в рамках місцевих агропромислових комплексів, ефективного лікування людей. та продовження їх життя за допомогою молекулярно-генетичного підходу, дослідження космічного простору тощо.

Все це можливо, якщо певні природні, екологічно та економічно безпечні види діяльності будуть узгоджені та законодавчо в кожній країні світу. Наслідком такого підходу також буде встановлення миру між усіма країнами, оскільки будь-які конфлікти в такій системі призведуть до глибоких матеріальних і соціально-економічних втрат.

Учасниками нової організації автор проекту бачить Німеччину, Ізраїль, США, Велику Британію, Францію, Китай та Україну.
Анатолій Пешко вважає, що ідея створення світового уряду з центром в Україні базується на позиції відомого американського філософа і політолога Семюеля Хантінгтона, який багато десятиліть тому передбачив і залишив у заповіт світовій спільноті ідею створення світу. влади на території такої країни, як Україна.

Запрошення світовим лідерам було надіслано від імені Всеукраїнського об’єднання громадських організацій «Народна Рада» України, яке є найбільшою громадською організацією в Україні, що об’єднує близько 4500 громадських організацій і партій України. Її отримали, зокрема, федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц, президент США Джозеф Байден, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху, президент України Володимир Зеленський та інші.

Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram