Радіо Українська хвиля з Європи

21 Березня, 2021

Show Info

Call in: +37063233112

Show Times

Timezone: UTC
Нд:
9:00 am - 11:00 am
[ - ]

About the Show


УКРАЇНСЬКИЙ СВІТ Є ТАМ ДЕ Є УКРАЇЦІ... на радіо Українська хвиля з Європи,

Наше радіо з Європи про Україну та українців які творять Україну там де вони є, це Радіо, яке у вашому смартфоні. Засновниками стали Петро Олар, Київський прес-клуб Голова правління Юрій Пересунько та Міжнародний благодійнім фонд «Українська друза» в 2019 році. Зараз радіо та портал Україна - це українці поширють свої програми через інтернет на весь світ. Наше радіо сповідує ідею УКРАЇНА – це частка цивілізованого світу…
Зараз важливо, щоб досягти змін на перспективу та організувати українців світу на творення позитивного іміджу України у світі володіти інформаційним простором. Сучасні технології дозволяють створити реальну конкуренцію олігархічним ЗМІ, які масово скуповує Москва. Ми створили в Європі інтернет радіо «Українська хвиля з Європи», Портал «Україна плюс українці» є й інші креативні ідеї, що змінюють інформаційне поле у світі та Україні. Знаємо про Вашу небайдужість до змін на краще, до нових контактів зі світом в налагоджені економічних та культурно-туристичних взаємовідносин та бажання почути про свій край де народились де живуть рідні, його історію і культуру, щиро прошу Вашої меценатської підтримки та участі у наших проектах!
За нами не стоять жодні політичні чи бізнесові спонсори – ми спираємося лише на своїх слухачів, офіційних рекламодавців та грантодавців. Наше кредо – чесність, об’єктивність, патріотизм, збереження української мови, традиції, шанування людини - митця, творця, трудівника, які є найціннішим скарбом нації.
Наше радіо слухають в багатьох країнах світу так і в Україні. Слухайте й Ви за цим посиланням і якщо надішлете тексти, або хтось з бажаючих візьме участь в наших радіодіалогах, та донесемо правду про вас тисячам українців як в Україні так і в світах. https://radioukreurope.com/
Українська пісня - мелодійна, пристрасна, магічна, весела, бойова, загадкова, релігійна... Давня і сучасна, небесна і земна.Радіо Українська хвиля з Європи працює з власниками музики і пропонує 100% легальний продукт. Якщо ви є творцем або власником музичних творів і вважаєте, що вони не можуть бути доступними для безкоштовного прослуховування, будь-ласка, надішліть нам листа на скриньку arattafilm.web@gmail.com - і ми видалимо з сайту ваші доробки протягом 24 годин.
Radio works with music owners and offers 100% legal product. If you are a composer or a music owner and consider your music compositions not to be permitted for free listening please send and your compositions will be removed within 24 hours.

Записи
 
 


Україна - це українці
Ми у європейських країнах - це великий резерв для піднесення України в світі і дієва дапомога діаспорі дистанційно бути в українському середовищі.
Підтримати
© Радіо Українська хвиля з Європи - All Rights Reserved
ПАРТНЕРИ
Допомога біженцям і мігрантам, консультації з питань захисту у кримінальних справах та представництва у сімейних спорах

+38-097-752-51-77
consulting@lawargument.com
ГАЛЕРЕЇ
Наші митці в галереї Європи
Купуй українське
menuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram